The ELAN g! System ile Kontrol Parmaklarınızda

Elan en iyi eğlence, klima, güvenlik, ışıklandırma, sulama ve diğer ev otomasyon firmaları ile yaptığı işbirliği sonucunda, muntazam bir bütünlük sunuyor.

Kanıtlanmış olan bu bütünleşme, temeli güvenlik olan Elan g! System ile birlikte arzuladığınız Akıllı Ev kontrolüne dönüşüyor.

Konut ve Ticari Yapıların Kurulumu

Elan g! System çok çeşitli evlere uyumu ile ev sahiplerine kusursuz eğlence, konfor ve güvenlik ile total kontrol sağlıyor. Elan g! Sistemini ticari yapılarda, değerli evlerde bulabilir ve kolayca kullanabilirsiniz.

Yıllardır ev sineması ve müzik sistemlerinin en önemli markalarını temsil ederek dağıtımını yapan FORUM AUDIO, ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor.

Elan Ev Kontrol Sistemleri

ELAN g! Sistem ile eviniz tam olarak kontrol altında. ELAN g! Kontrol Sistemleri, iPad veya iPhone ile beraber, tek bir dokunuş ve kablosuz kullanım rahatlığı ile kontrol etmek istediğiniz tüm elektrikli cihazların, kolay kontrol edilebilmesini sağlıyor.

ELAN g! Eğlence ve Kontrol Sistemi istediğiniz kontrol alanlarına göre ister işyerinde, villa da ya da küçük bir evde kullanılabilir. Artı, ileride kontrol sisteminizi yenileyebilir ve kontrolünüzü artırabilirsiniz.

Elan ile bir çok avantajlar elde edeceksiniz.

– Gerçek ve eşsiz ev eğlence tecrübesi

– Diğer elektronik ürünlerle mükemmel uyum

– Kolay kullanım özellikleri

– Uzman ekip tarafından, kolay kurulum

– Evinize uğramadan, uzaktan kontrol

– Devamlı yenilenebilir özellikler

Onkyo – Ev Sinema Sistemleri

Yüksek kaliteli THX, Dolby ve DTS sertifikalı ev sinema ürünlerini üretmektedir. Bu ürünler en son teknoloji 4K HD ve 3D Görüntü destekler ve iPhone – iPad ile kumanda edilebilir.


Tannoy – İskoçyalı

Dual Concentric teknolojisi ile üretilen modeller kusursuz sesi ön plana çıkarıyor. Özellikle Kingdom Royal amiral gemisi ürününü incelemenizi tavsiye ederiz.

W: www.forumaudio.com

http://www.elanhomesystems.com/

Etiketler

Bir yanıt yazın