Tekno’dan Marotte Dekoratif Ahşap Paneller

İlk olarak 1947 yılında Sn.Pierre Marotte tarafından kurulan, 1958 yılından itibaren doğal kaplamalı dekoratif ahşap paneller üretimini gerçekleştiren Marotte Dekoratif Ahşap Paneller, 2006 yılında OBER Group ile birleşerek Avrupa'nın en büyük ahşap ürünler imalatçıları arasında yerini almış.

1988 yılından bu yana yapı sektöründe hizmet veren Tekno, 1995 yılından beri Marotte Dekoratif Ahşap Paneller sistemlerinin Türkiye, Orta Doğu, Türki Cumhuriyetler ve Avrupa’da Arnavutluk’un da dahil olduğu geniş bir bölgede tek yetkili temsilciliğini yapıyor.

2 ve 3 boyutlu panellerin yanı sıra Corian’lı ürünlere de imalatında geniş yer veren Marotte, stoklu panel ve ölçülendirilmiş (custom sized) paneller de üreterek tasarımlara katkı sağlıyor.

Su ve neme dayanıklılığından dolayı spa, hamam ve kapalı havuz gibi mekanların tavanlarında da kullanılabiliyor.

Konferans salonları, tiyatro vb. mekanlarda perfore panel imalatları ile akustik özellik sağlanabiliyor. Genellikle ham olarak ithalatı yapılan panellerle yerinde, istenilen boya/cila teknikleri kullanılarak talep edilen yüzey elde edilebilmekte. 

Tekno, en önemli kriterini “tasarımı değişiklik yapmadan bütün imalat detaylarını çözerek, estetik ve performans beklentiler doğrultusunda hayata geçirmek, kaliteli işçilikle zamanında teslim etmek” olarak belirlemiş.

W: www.teknoyapi.com

Etiketler

Bir cevap yazın