Tasarımlarda Moda Renkler

AGT'nin MDF Lam'ıyla kullanıldığında gözalıcı kombinasyonlar ortaya çıkaran AGT'nin Profil'i, geniş renk yelpazesiyle de modayı tasarımlara yansıtabilme imkanı veriyor.

Tasarımla uğraşanlar iyi bilir, güzellik detaylarda gizlenir.

Birbirinden özgün modelleri, zengin renk seçeneği ve diğer AGT ürünleriyle uyumu sayesinde AGT’nin Profil’i, mobilya tasarımcılarının en ince detayları bile güzellikle taçlandırmasını sağlıyor.

Dekoratif amaçlı kullanımda sıklıkla tercih edilen profiller, AGT’nin estetik bakış açısı ve dünya trendlerini takip eden vizyonuyla bambaşka bir kimlik kazanıyor. AGT’nin Profil’iyle dizayn edilen mobilyalar, ait olduğu ortamın ambiyansına kusursuzluk ve zarafet katıyor.

Ürünlerinin birbirleriyle kombine edilerek kullanılması konusunda başarılı bir çizgi yakalayan AGT, MDF Lam ve Profil ürünlerinin birbirleriyle uyumunda da bu başarısını sürdürüyor: AGT’nin MDF Lam’ı, dünya mobilya trendleri öngörülerek belirlenen düz ve ahşap renk seçeneklerine sahip. Tasarımlara eşlik edecek olan AGT’nin Profil’i de renkler konusunda bir o kadar iddialı. AGT’nin MDF Lam’ı ve Profil’I ile birbirini şıklıkla tamamlayacak mobilyalar “rengahenk” diye tabir edilebilecek şairane bir görüntüye sahip oluyor.

 

İstanbul Ofis:
A:
Tekstilkent Koza Plaza B Blok Kat 9 D.34-35
T: 0212 670 42 50

Merkez:
A:
Organize Sanayi Bölgesi Akdeniz Bulvarı – Antalya
T:
0242 249 17 17
W:
www.agt.com.tr

Etiketler

Bir cevap yazın