Tarkett’in Yepyeni Linolyum Zemin Koleksiyonu: LINOVILLE

Genişletilmiş renk kartelası, daha da güçlendirilmiş patentli xf2 yüzey koruması ile akustik ve kaymaz seçenekleri... Linolyumda bunu daha önce görmediniz!

LINOVILLE’in minik adamları pikniğe gidiyor, tarla ekiyor, duvar boyuyor, temizlik yapıyor… Her şeyin zemininde Tarkett’in linolyumu var. Onlar Tarkett’in yeni linolyum dünyasına yakından bakmanız için sizi yanlarına çağırıyor.

Genişletilmiş renk ve desen kartelası, daha da güçlendirilmiş patentli xf2 yüzey koruması ve akustik opsiyonları… Bunu daha önce görmediniz!

Dede mesleğini devam ettiren Fransız fotoğrafçı Vincent Bousserez ile yapılan özel fotoğraf tasarım çalışması harika sonuçlar verdi. Minyatür figürler ve plastik objelerle yaptığı dikkat çekici çalışmalardan ilham alındı, yeni LINOVILLE hayat buldu.

Haydi siz de bu dünyaya adım atın!

Daha Rengarenk!

Rengin güzelliği ürünün doğallığından geliyor. Malzemenin doğal güzelliğini yansıtan zamandan bağımsız klasiklerden, yeni çağdaş stillere kadar, projenizdeki yaratıcı dokunuşları arttırmak için renk seçenekleri %40 arttırıldı.

Ürünleri kendi bilgisayarınızda zemine döşeyip, 3D olarak renkleri incelemek isterseniz, hemen Tarkett Mekan Tasarım‘a tıklayın!

Konforunuz için Tasarlandı

Konforunuz için bir zemin malzemesinin hem ses hem de ısı yalıtımı sağlaması önemli. Bütün LINOVILLE serisinde bu konforu bulacaksınız.

Eskisinden Daha da Doğal ve Çevre Dostu

Linolyum İtalya’da 1898’de kullanılan ilk formüle göre üretiliyor. Üstelik solvent içermeyen xf2 yüzey koruması, sentetik malzeme kadar sağlam ancak tamamen doğal.

Temizlemesi Daha Kolay!

Yeni yüzey koruması xf2 sayesinde, zemininize ömür boyu cila atmanıza gerek kalmıyor. Hem dayanıklılığı artar hem de daha kolay temizleniyor.

Yeni Linolyum ürünlerimize yakından bakın!

  • Veneto xf2

Modası geçmeyecek bir etki için güçlü ve ince mermer tasarımlarımdan oluşan yumuşak ya da yoğun desen seçenekleri.
Veneto xf2’nin kompakt ve akustik ve kaymaz opsiyonları mevcut.

Kompakt Linolyum xf²

  • Style xf2

Linolyumun doğal deseni modern bir tasarımla buluşuyor.
Style xf2’nin kompakt ve akustik opsiyonları mevcut.

Akustik Linolyum xf²

  • Etrusco xf2

Tamamlayıcı veya kontrast oluşturan 14 göz alıcı renkten oluşan modern bir linolyum serisi.
Etrusco xf2’nin kompakt ve akustik opsiyonları mevcut.

Kaymaz (R10) Linolyum xf2

W: www.tarkett.com.tr

Etiketler

Bir yanıt yazın