Tarkett’in İdeal İş Hayatı İçin Özel Zemin Çözümü: iD Square

Hızla ve sürekli değişen bir dünyada, günümüzün iş yeri ve konaklama endüstrisi de sürekli değişiyor. Şirketlerin, daha iyi yaratıcılık ve etkili işbirliği için yaşayan alanlar sağlayarak çalışanlarıyla bağlantı kurması ve otellerin, misafirlerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılaması ve olağanüstü müşteri deneyimi sunması gerekir. Her iki segmentte de trendlerin öncüsü olmaya devam eden Tarkett, hızlı renovasyon, akustik konfor ve direncin en önemli olduğu bu pazarların özel ihtiyaçlarına göre geliştirilmiş, akustik serbest döşenebilir bir koleksiyon olan iD Square'i tasarladı.

Esnek Çalışma Alanı

Milenyum kuşağı ve Z kuşağı iş gücünün yarısından fazlasını oluşturacak. Onlar dijitalin yerlileri, işbirlikçiler ve çoklu görevlerde çok becerikliler ve onların düşünceleri ve beklentileri çalışma ortamı üzerinde önemli bir etkiye sahip olacak. Ortak çalışma alanları, otel lobileri, atanmamış oturma alanları, bireysel çalışma alanları veya koridorlardan kafe veya otel restoranlarına kadar sıradışı çalışma alanları gibi temelde çalışabilecekleri herhangi bir yer, iyi internet erişimine sahip ve gerçekten dinamik bir çalışma ekosistemi bekliyorlar. Tarkett tasarımcıları iD Square için her bir konsept alanı için uyarlanmış bir çok heyecan verici ve sıradışı renk ve doku kombinasyonu çıkardılar.

İşbirlikçi Çalışma Alanı

Başlangıçta, paylaşılan ofis alanları daha çok yeni girişim şirketleriyle ilgiliydi. Bu eğilim, açık kolektif düşünce, yenilik ve yeni bakış açılarını teşvik etmek isteyen hemen hemen her kuruluşa girmesiyle yıllar içinde büyük ölçüde arttı! Modüler ve kolayca uyarlanabilen geniş açık planlı ofislerden, alanların açıkça belirlendiği bölmeli açık konseptlere, açık alanlar doğal olarak çalışanların birbirleriyle sık sık etkileşimde bulunmalarını ve çalışma alanını daha dinamik hale getirmelerini sağlar. Tarkett’in tasarım ekibi, iD Square’i oluştururken çekici ve ilham verici bir his yaratmak için bu alanlara aydınlık ve modern materyaller ve dokular enjekte etmeye çalıştı.

Duyarlı Çalışma Alanı

Günümüzde çalışan merkezli kültürü savunan ileri görüşlü şirketler, iş yerinde refahı artırmak ve iş-yaşam dengesini teşvik etmek için çaba sarf ediyor. Yüksek düzeyde çalışan refahı elde etmek için, sağlıklı malzemeler ve ayarlanabilir çalışma istasyonları veya ayakta masalar gibi yenilikçi mobilyalar, çalışan verimliliğinin artmasına ve genel sağlık durumunun olumlu yönde gelişmesine katkıda bulunur. Tarkett tasarımcıları, iD Square’i oluştururken, farklı dokuları birleştirdi ve bu tonlara derinlik ve etki eklemek ve daha iyi çalış, daha iyi yaşa mottosunu desteklemek için doğal tonlardaki ince varyasyonları kullandı.

Konaklamada Teknoloji

Konaklama pazarına giren gelişmiş teknoloji ile küresel manzara her zamankinden daha hızlı değişiyor. Online ve iPad ile yapılan check-in işlemleri karşılama alanlarında değişimlere sebep oluyor. Böylece, daha fazla karşılama masası, dijital danışma hizmetleri ile değiştirilecek ve diğer ortak kullanım alanları işle ilgili alanlardan sıcak ve davetkar alanlara dönüşecektir. Oteller, otel odası deneyimini dönüştürmek için akıllı oda konseptinde de büyüyorlar. Tarkett tasarımcıları, konuklarına daha fazla beklenmedik ve kişiselleştirilmiş bir deneyim sunarak, bir dokunuşla zenginleştirilen serin ve sıcak tonlardaki sakinleştirici desenleri kullanarak bu hikaye anlatımında yer almayı hedefliyor.

Lüks Vinil Karosu ve Karo Halı Kombini

Yaratıcılık, iyi bir tasarımın temelinde, bir marka oluşturma arzusu ile birliktedir. Tarkett bu konsept ile, çağdaş mekanlar için çarpıcı ve pratik zeminler oluşturmak amacıyla iD Square’i DESSO karo halıları ile birleştiriyor. Bu birleştirme konsepti, iD Square ve DESSO karo halı ürünlerinin geçiş şeritleri olmadan sorunsuz bir şekilde birlikte kullanılması için tasarlandı.

Daha fazla bilgi için tıklayın


W: www.tarkett.com.tr
A: Leylak Sk. Murat İş Merkezi B Blok Kat:6 Daire:23 34387 Mecidiyeköy – İstanbul
T: 0212 213 65 80
Sosyal medya hesapları;
Instagram
Facebook
Etiketler