Stroline: Hızlı Monte Edilebilen ve Hafif Dış Cephe Süslemeleri

Stroline, "Hızlı monte edilebilen ve hafif dış cephe süslemeleri" sloganı ile yola çıkan, dış cephe süslemeleri konusunda iyi kalitesi ile malzeme satıcı ve uygulamacıları tarafından bilinen bir marka.

Stroline malzeme kalitesinin yanı sıra şantiye ve bayilerine üç boyutlu dış cephe tasarımı, pazarlama ve teknik satış desteği gibi hizmetler veriyor.

Ürünler uygulama kolaylığı, ekonomik maliyet analizinde olumlu notlar aldı, iş bitiminde binalara değer katma yönünde nihai tüketiciler ve müteahhit portföyünden geçer not aldı. TSE normlarına uygun 26-30 DNS strafor üzerine 3 mm akrilik esaslı elastikiyeti yüksek ve harçtan dokulu olan ürün zor üretim şartlarında firma tarafından üretildi.

Firma seri üretim yapıyor olmanın avantajını kullanarak Türkiye’nin en uç noktalarında referans binalar gösterebiliyor ve durumla paralel yaygın oluşunu örneklendirebiliyor. Dokulu ürün portföyü resimlerde de görüldüğü üzere ahşap desen, taş desen çeşitliliği üzerinde durularak giderek çeşitleniyor ve bu durum imkanlar dahilinde.

 

 

Ürünler uygulamada dokulu oldukları için gölgelendirme denilen patine metodu ile boyanmalı. Bu boyama sistemi dokuyu ön plana çıkararak görselliği arttırıyor.

Ürün fuga boşluklarına paslanmaz veya farklı boya karakteri kullanılarak binanın makyajı arttırılıyor. Bu durum binaları sıradanlığın dışına çıkararak albenisini arttırıyor.

Strafor üzerindeki harcın elastikiyeti oval zeminlerde uygulama kolaylığı sağlıyor. Bu özelliğiyle muadili alternatiflerin önüne geçen ürün kabulünü gün geçtikçe arttırıyor. Standart ebatları 50×200 santimetre. Minimum 3 santimetre olmakla birlikte 10 santimetre et kalınlığına kadar üretirebilirliği ihtiyaca göre hizmet verilmesini sağlıyor.

Fugalı paneller üstten aşağıya doğru binili olup olumsuz hava şartlarına dirençli. Dış cephelerdeki ahengini iç cephelerde de gösteren ve geniş salon ve metrajlı duvarlarda göz alıcı bir ahenk kazandırıyor. Ünite arkalarında veya görselliğe ihtiyaç olan duvarlarda içten izolasyon çözümlerinde iş görür hale geliyor.

Bu detaylar eşliğinde uygun olabilecek her konumda yerini almaya hazır olan ürün görüşlerinize sunuluyor.

W: www.stroline.com

Etiketler

Bir cevap yazın