Smart Flow Çekmece Sistemleri İle Mobilyalarda Yenilikçi Tasarımlar

Türkiye’nin lider mobilya aksesuvar markalarından SAMET’in Smart Flow çekmece sistemleri mobilyaların içinde yenilikçi tasarım trendlerine hayat veriyor...

İnovasyon odaklı ürünleriyle sektörünün liderlerinden olan SAMET, İnovasyon Dünyası’nın başrol oyuncularından biri olan IF Design tasarım ödüllü Smart Flow çekmece sistemleriyle hem kullanımı pratik ve konforlu hale getiriyor hem de modern yaşam alanlarına estetik katıyor. Fonksiyon ve estetiği inovasyonla buluşturan Smart Flow çekmece sistemleri, yenilikçi özelliklerinin yanı sıra ultra ince ve zarif yanak tasarımı ile mutfak ve banyoları yeniden tasarlama olanağı sunuyor.

Yaşam Alanlarını Renklendirecek İpuçları
Modern şehir yaşamındaki ihtiyaç ve estetik beklentileri karşılamaya yönelik geliştirilen Smart Flow çekmece sistemleriyle, iki farklı yükseklikte yanak ve sınırsız bordür kullanımı ile tasarımda çeşitlilik öne çıkarılırken, aynı zamanda mobilyalar için kullanıcılara estetik çözümler sunuyor. Yeni nesil tasarımlarla bütünleşen renk seçenekleri ile ahenkli bir iç tasarım sunan Smart Flow’un antrasit ve şampanya gibi renklerinin de olduğu 6 standart renginden birinin tercih edilebilir olmasının yanı sıra özelleştirilebilen süs kapakları ile mobilyalar kullanıcıların tarzına uygun şekilde kişiselleştirilerek, yaşam alanlarında ufak detaylarla büyük farklar yaratabilmelerine olanak sağlıyor.

”Mükemmel Tasarım ve Fonksiyon!”
Son yıllarda çekmece tasarımlarında, iç hacimden maksimum fayda sağlamaya yönelik yaklaşım dikkat çekerken, özellikle dik ve yalın tasarımlar önem kazanıyor. Bu yaklaşımdan yola çıkılarak tasarlanan Smart Flow, 12,8 mm ultra ince ve dik yanak tasarımı ile sofistike bir görünüm sağlıyor. Frenlenerek kendiliğinden kapanma özelliği ve bas-aç teknolojisiyle kullanımda maksimum konfor sunan Smart Flow, akıcı ve sessiz hareket kabiliyeti ile mutfak ve banyolarda mükemmel tasarımı kusursuz fonksiyon ile buluşturuyor.

Etiketler

Bir yanıt yazın