Sevilen Paiova Küvet İlk Kez Tek Parça Halinde Sunuluyor

Tek Malzemeden Yekpare Bir Ürün Kendine özgü ikizkenar yamuk biçimindeki Paiova Küvet, 2004 yılında piyasaya çıktığından bu yana tam bir başarı hikayesiyle gelişti.

EOOS Paiova, banyoda karşılıklı değil yan yana durarak gevşemeyi sevenlerin de olduğu fikrinden yola çıkarak tasarladı. Kullanıcılar, başlarını konforlu boyun desteklerine dayayarak, banyodan aldıkları keyfi rahat bir biçimde paylaşabiliyorlar. Gelişmiş akrilik teknolojisi sayesinde banyo üreticisi Duravit, bu modelin imza haline gelmiş ikizkenar yamuk biçimini monoblok bir dikdörtgenden kesebildi.

Paiova Monolith’te panelleri ve kenar bantı olan bir küvet yerine, zemine kadar uzanan ve tek malzemeden oluşmuş yekpare görüntü veren bir etek bulunuyor. Malzemenin yaydığı dinginlik hissi, geometrinin özündeki canlılığa zıtlık oluşturuyor. Yeni bir görsel kalite doğuyor ve buna banyo malzemeleri ile armatürler için ayrılmış bolca ilave boş alan eşlik ediyor. Monolith 170×100 cm boyutlarda, sol ve sağ köşeye monte edilebilecek çeşitleri bulunuyor. Hava ve jet sistemleri ile Duravit Renkli Işık Modülü, kaliteli zindelik özelliklerini görsel zevklerle birleştiren ekstra ikramlar olarak isteğe bağlı temin edilebiliyor.

W: www.duravit.com.tr

Etiketler

Bir cevap yazın