Samsung The Frame TV: Televizyona Bakmanın Yeni Bir Yolu

Samsung The Frame TV duvara boşluksuz monte edilebilmesini sağlayan tasarımı ve görünmeyen bağlantı özellikleri ile hiçbir kablosu görünmeden, tam bir yaşam alanı öğesi olarak duvarda gerçek bir çerçeve ya da tablo gibi görünüyor. The Frame TV bu ve diğer pek çok özelliği ile bütün mimar, iç mimar ve tasarımcıların kolaylık sağlayacak.

Samsung The Frame TV, “Sanat Modu” açık olduğunda duvarda asılı bir tablo gibi görünüyor.

Standart bir televizyonda olduğu gibi görüntünün kararması yerine, kullanıcının The Frame’deki özel tasarım dijital sanat ürünlerinden birini seçmesi sağlanarak, Lifestyle TV’nin ekranı bir sanat eserine dönüştürülüyor. Sanat düzenlemesi ve renkleri için sunulan çok sayıdaki seçenekle ve değiştirilebilir kenar ve opsiyonel Studio Ayağı gibi uyarlanabilir aksesuar seçenekleriyle birleştirildiğinde, kullanıcının yaşam alanını tamamlıyor.

Dahası, Samsung’un yeni Görünmez Bağlantı ve Boşluksuz Duvar Montajı uygulamalarıyla donatılan The Frame çirkin kablolar veya teller gerekmeden her türlü yaşam alanına sorunsuz şekilde uyabildiği için kullanıcılar tarafından istenilen yere asılması mümkün oluyor.

Açıkken Televizyon, Kapatıldığında Sanat Eseri

Sanatsal bir tasarıma sahip olan ve Türkçe’de çerçeve anlamına gelen The Frame, 55 ve 65 inç ekran ölçüleriyle sunuluyor. The Frame TV’de, ekranı yağlı boya tablolardan kişisel fotoğraf kitaplığına kadar geniş yelpazede seçkin sanat eserleri gösteren bir çerçeveye dönüştüren “Art Mode” (Sanat Modu) özelliği bulunuyor. Böylece TV, UHD kalitesinde görüntüler sunuyor ve kapatıldığında kişiye özel düzenlenebilen bir sanat eserine dönüşüyor.

Özelleştirilebilir çerçeve seçenekleri sunan The Frame, ceviz, meşe ve beyazdan oluşan çerçeve rengi alternatifleriyle herhangi bir mekanın ambiyansını ve tasarımını zenginleştirip değiştirebiliyor. Ayrıca, hareket sensörü insanların hareketini algılıyor. The Frame, odada kimse yokken güç tasarruf moduna geçiyor, biri odaya girdiğinde ise tekrar açılıyor. Tüm bunların yanında, The Frame duvara boşluksuz monte edilebilmesini sağlayan tasarımı ve görünmeyen bağlantı özellikleri ile hiçbir kablosu görünmeden, tam bir yaşam alanı öğesi olarak duvarda gerçek bir çerçeve ya da tablo gibi görünüyor.

Sanat Modu

Kendi kişisel sanat koleksiyonunuzu sergilemenin modern bir yolunu deneyin. Frame, yaşam alanınıza ve tarzınıza uyar. Eviniz için şık bir tamamlayıcı, açıldığında ise inanılmaz bir televizyon. Ve kapandığında gerçek bir sanat eseri.

Samsung Koleksiyonu

Frame, dünyaca ünlü sanatçıların önceden yüklenmiş sanat eserleri ile birlikte sunulur. Samsung Koleksiyonu, sansasyonel bir sanat deneyimi yaşatmak için ustaca düzenlenmiştir.

Sanat Mağazası

Sanat Mağazası’nda, anında indirilebilecek çok sayıda sanat eseri bulunur. Evinize yeni bir görünüm kazandırmak için üyelik hizmetiyle yeni sanat eserlerine ve içeriklere göz atın.

Koleksiyonum

Yaşam alanınızı kendi fotoğraflarınızla ve anılarınızla süsleyin – bir mobil cihaz veya USB sürücüden yüklemeniz yeterli.

Paspartu Modeli ve Rengi

Doğru mat düzen ve renk kombinasyonuyla sanat eserinizi tamamlayın. Arasından seçim yapabileceğiniz düzinelerce seçenek bulunmaktadır.

Çerçeve Tasarımı

Frame’in stilinize uygun yenilikçi tasarımıyla yaşam alanınıza yepyeni bir görünüm kazandırın.

Kişiselleştirilebilir Çerçeve


Kişiselleştirilebilir şık çerçevelerden seçiminizi yapın: ceviz, bej, ahşap ve beyaz. Üstelik bunların manyetik ekleri Frame’i çabucak kişiselleştirmeyi sağlıyor. Dolayısıyla, yaşam alanınıza güzel bir uyum sağlayan çerçeveyi seçebilirsiniz.

Parlaklık Sensörü: Sanat eserinizi akıllı bir şekilde ortam ışığına göre ayarlar

Frame ortam ışığını algılar ve ekran parlaklığını ve renk tonunu tonunu otomatik olarak dengeler.

Yaşam Stili Çözümü

TV’nizi, yaşam stilinizin gerektirdiği şekilde istediğiniz yere koyma özgülüğüne sahipsiniz. Görünmez İncelikte Bağlantı Kablosu ve Duvara Sıfır Askı Aparatı Frame’in düzenli ve minimalist görünümünü korur. Çirkin kablolar olmadan duvara yaslanarak asılır.

4K UHD TV

Frame’in 4K UHD çözünürlüğü müthiş bir netlik ve ışık yayma özelliğine sahiptir. Full HD’den 4 kat daha fazla piksel sayesinde 4 kat daha fazla ayrıntıyla olağanüstü bir izleme deneyimi. Sertifikalı UHD logolarıyla gerçek 4K UHD çözünürlüğünü (3840 x 2160) arayın.

Smart

Tek Kumanda ile tüm cihazlarınızı kolayca kontrol edin. Smart Hub ile tüm favori eğlence sistemlerinize sorunsuz bir şekilde erişin. Ve Smart View ile mobil cihazınızdaki içeriği TV’nize aktarın.

Etiketler

Bir yanıt yazın