Şahinoğlu – Kapı Kolları ve Kapı Kolu Rozetleri


Vanesa Krom Saten

Göz Alıcı Kapılar
Şahinoğlu kapı kolları ve kapı kolu rozetleri kapılarda göz alıcı bir güzellik yaratıyor. Şahinoğlu, her zevke uygun kapı kolu ve kapı kolu rozetleri tasarımları ile evlerde büyüleyici bir şıklık yaratıyor.

Birbirleri ile büyük bir uyum içerisinde tasarlanan kapı kolları ve kapı kolu rozetleri, kapılarda yarattıkları şık bütünlükle, evlere dikkat çekici hava getiriyor. 

Şahinoğlu Zara Serisi kapı kolları, 24 ayar altın ve krom kaplamalı olmak üzere iki farklı seçeneğiyle, şıklığını sade çizgileri ile birleştirerek, kapılarda modern bir hava yaratıyor. Vanesa Serisi’nin krom kaplı göz alan ışıltısı ve farklı çizgileri ile evlerde yeni bir hayat doğuyor.


Zara Krom Saten                                                     Zara 24 Ayar Altın

Daha klasik hatlardan oluşan tasarımı ve ince işçiliğe sahip detayları ile Lalezar Serisi kapı kolları, sarayların gösterişli havasını evlere taşıyor. Şahinoğlu Lalezar Serisi, 24 ayar altın kaplama, altın rengi, sarı veya gümüş oksit renklerden oluşan 4 farklı tasarım seçeneği sunuyor.

Şahinoğlu Rustik Serisi klasik tarzda tasarımını yuvarlak hatları ile birleştirerek, kapılarda samimi bir gösteriş sağlıyor. Rustik Serisi Kapı Kolları 24 ayar altın kaplama ya da oksit renklerden oluşan tasarım ile kapılarda hayat buluyor. Şahinoğlu kapı kolları ve kapı kolu rozetleri ile her zevke uygun, büyüleyici kapılar.

Rustik Kol Gümüş Oksit                                             Rustik Kol Sarı Oksit


Rustik 24 Ayar Altın

W: www.sahinoglu.com.tr

Etiketler

Bir yanıt yazın