RING & KARO Sensör

Ring & Karo Sensör ile hareket etmeme özgürlüğü yaşayın

FC (T5) floresan lambalı ve 40W – 55W güç seçenekli Ring & Karo Sensör, sensör özelliği kazandırılmış yeni versiyonu ile koridor, merdiven, ofis, lobi gibi alanlarda enerji tasarrufu beklentileri tam olarak karşılarken, sahip olduğu üstün özellikleri ile benzerlerinden farklılaşıyor.

T5 floresan lambanın en önemli özelliği olan yüksek ışık akımını estetik tasarım ile birleştiren Ring & Karo Sensor, herhangi bir hareket algılamadığı zamanlarda dimm edilmiş (%10- %100 aralığı için ayarlanabilir) olarak yanabiliyor oluşuyla kullanıcılara hareket etmeme özgürlüğü sunuyor.

Bu sayede kullanıcılara maksimum kullanım konforu sunan ürün, gürültüsüz kontrol özelliği ile konfor ayrıcalığını daha da arttırıyor. Mekanın hiçbir zaman tam karanlık olmaması sayesinde kullanıcılarına güvenlik hissi sağlayan Ring & Karo Sensörün diğer avantajları arasında;

• Açma-kapama yerine kısma ile daha uzun lamba ömrü sunması,
• Diğer sensörlü ürünlerin lambalarında yaşanan lamba arıza sıklığının yaşanmaması,
• Işığın soft bir etki ile zaman içerisinde kısılması ve yükselişi ve enerji tasarrufu yer alıyor.

Tüm bu özelliklerin beraberinde 1-5 metre dairesel menzile sahip Ring & Karo Sensor, kapı boşlukları ve ince cam duvarlar arkasında denetleme yapabiliyor. Bu özelliği ise ürünü, farklı oda ve bölümlendirme yapısına sahip pek çok mimari konsept içinde ideal hale getiriyor.

Ankastre ve sıva üstü olarak iki farklı kullanımda ve paslanmaz ya da siyah/beyaz/gri boyalı renklerde üretilebilen ürün, kolaylıkla açılabilen ve lamba değiştirmede büyük kolaylık sunan tasarımı ile de sunduğu avantajlara bir yenisini ekliyor. 

Sıva üstü modelde 7 cm yüksekliğe sahip Ring & Karo Sensör, görüş mesafesi, zaman ve gün ışığı ayarları olanakları ile ihtiyaca uygun bir bileşim oluşturmayı ve üründen maksimum fayda elde etmeyi mümkün kılıyor.

Ürünlerle ilgili www.lamp83.com.tr adresinden daha fazla bilgi edinebilir ya da Kağıthane’deki Showroom ziyaret edilebilir.

Etiketler

Bir cevap yazın