RHEINZINK: Her İhtiyaç için Uygun Çözüm

RHEINZINK geliştirdiği yeni ürün grupları ile çatı ve cephe kaplamalarında, yağmur indirme sistemlerinde ve iç mekan tasarımlarında her ihtiyaca uygun çözümler sunmaya devam ediyor.

Çinko, bakır ve titanyumdan oluşan % 99,995 saflıkta bir çinko alaşımı olan RHEINZINK, uzun kullanım ömrü, bakım gerektirmemesi, yanmaz – paslanmaz oluşu, ısıya dayanıklılığı, estetik değerleri ve çevre dostu olması sebebiyle geleceğin malzemesi olarak nitelendiriliyor.

Tasarımlarınız için her zaman en doğru çözümü ve hep daha iyisini sunmak adına çalışmalarını sürdüren RHEINZINK, ALWAYS BETTER sloganı ile ilerlediği yolda şimdi tasarımlarınıza daha fazla seçenek yaratmak için benzersiz titanyumlu çinko malzemesinden üretilmiş dört farklı ürün grubu sunuyor.

PATINA LINE

RHEINZINK malzemesinin orijinal hali ile patinalı yüzey alternatiflerinden oluşan ürün grubu. Malzeme doğal bir patina tabakası oluşturuyor. Fabrikada tamamlanabilen patina oluşturma sürecini ilk bulan firma olarak RHEINZINK şimdi sizlere çok daha iyi bir yüzey kalitesi sunuyor.

PROTECT LINE

En zorlu hava koşullarında bile kullanılabilir olmak üzere geliştirilmiş olan bu ürün grubu, şeffaf koruma tabakası sayesinde farklı iklim koşullarında bile dayanıklı.

COLOR LINE

Bu yeni ürün grubu sayesinde artık RHEINZINK malzemesinin renkli versiyonları da mevcut. Dilediğiniz renkte RHEINZINK-Titanyumlu Çinko malzemesi kullanarak sınırsız tasarım olanağına sahip olacaksınız.

INTERIEUR LINE

Orijinal RHEINZINK malzemesinin bakım gerektirmeyen ve dayanıklı yüzey kalitesini şimdi iç mekanlarda ve mobilya tasarımlarınızda da uygulayabilirsiniz.

Etkileyici Özellikler:

  • Doğal malzeme
  • Kanıtlanmış işleme özellikleri
  • Kırılmaya ve donmaya karşı dayanıklı
  • %100 geri dönüşümlü
  • Uzun ömürlü ve bakım gerektirmez

Tamamı sızdırmazlık garantisi sunan sistem çözümleri ile RHEINZINK, 3 farklı yüzey alternatifi sunuyor. Her üç yüzey alternatifi de yaşayan malzemeden olup benzersiz.

prePATINA bright rolled:

RHEINZINK’in orijinal yüzey alternatifi, doğal patinasyon süreci sayesinde zaman geçtikçe benzersiz bir malzeme haline geliyor. Malzeme eskimiyor, olgunlaşıyor ve aynı zamanda binalara zamansız zarafet kazandıran benzersiz bir yüzey karakteri geliştiriyor.

prePATINA blue-grey:

Orijinal yüzeyin doğal iklimlendirme sonucunda oluşan estetik görünümüne fabrikada üretildiği andan itibaren sahip.

prePATINA graphite-grey:

Bu yüzey alternatifi ise ekolojik malzemenin koyu versiyonu.

RHEINZINK Takımı verdiği teorik ve pratik eğitimler ile uygulayıcıları, sunduğu kapsamlı hizmet ile mimarları ve inşaat firmalarını, üniversitelerdeki eğitimlere verdiği önem ile geleceğin mimarlarını ihtiyaç duydukları her konuda desteklemeye devam ediyor.

W: www.rheinzink.com.tr

Etiketler

Bir yanıt yazın