Renson Linarte Dikey Dokulu Dekoratif Dış Cephe Kaplama Sistemi

Duvarlar, hem iç mekan cephe kaplama hem de dış cephe kaplama ürünü olarak Renson Linarte Dekoratif Profilleri ile süsleniyor...

Renson Linarte ürünü, düşey duvar kaplama dizaynında estetik anlamda tasarım fikrine yeni bir boyut kazandırıyor. Linarte hem iç mekan hem de dış mekan cephe kaplama dizaynlarında sınırsız çeşitlilikte, sadece ilgili projeye özgü tasarıma alternatifler sunarak göz alıcı bir cephe kaplama zenginliği oluşturulmasına imkan sağlıyor.

Linarte, yatayda gizli klips sistemli destek altyapısı üzerine monte edilen dekoratif özel tasarım alüminyum profillerdir. Bu montaj şekli sadece alüminyum karakteristiği olan ısısal genleşme hareketi altında oluşabilecek deformasyonları engellemekle kalmıyor, aynı zamanda özellikle dairesel cephelerde bitiş elemanlarının sorunsuz şekilde cephe kaplamasını tamamlamasına imkan veriyor.

Yüzey bitiş kaplaması olarak Linarte profilleri tüm ral renkleri ile boyanabiliyor veya eloksal yüzey işlemine imkan veriyor. Böylece Linarte ürünü ile kaplanan cephe yüzeyi toz boyama ve eloksal işlemi ile dayanıklılık kazanıyor ve bakımı kolay hale geliyor.

Belirgin bir şekilde bitmiş dış cephe görünümü olarak Linarte, sınırsız tasarım ve dizayn alternatifi sunuyor. Linarte profil aralıklarının içine yerleştirilecek led aydınlatma şeritleri veya ahşap tasarım lataları ile bir evin kapı numarası veya farklı bir logo tarzı görsel dizayn oluşturulabiliyor ve aynı zamanda, iç mekanda nemin çok fazla olduğu sauna veya spa gibi ünitelerin duvar yüzeyinde kullanılabiliyor.

Teknik olarak, Linarte profil dizaynını oluşturan ve dış ortamda görünür olan Lamel profilleri 16 mm ve 33 mm olarak iki boyut alternatifi ile üretildi. Bu iki tip profil çeşidinin alt konstrüksiyon sisteminin kusursuz bir kaplama montajına imkan veren tasarımı ile iç mekan ve dış mekan duvar yüzeyleri sınırsız dizayn çeşitliğinde Linarte profilleri ile süslenebilir.

__________

A: Maalbeekstraat 10 – 8790 Waregem – Belgium
W: www.renson.eu
Mail: sevcan.aksoy@renson.net – mutlu.ergun@renson.net
T: 0532 628 1660 – 0507 691 50 92

Etiketler

Bir cevap yazın