Renson Doğal Havalandırma Üniteleri

Sağlıklı bir iç mekan sağlamak için sürekli ve kontrollü havalandırma, tek etkili yöntemdir.

Renson Doğal Havalandırma Üniteleri, dışarıdaki taze havayı mekan içerisine kontrollü olarak alarak sağlıklı mekanlar yaratıyor. Bu sayede enerji tasarrufu da sağlanmış oluyor.

Kullanılan tüm mekanlar hava, nefes, pişirme, sigara, terleme vb. aktivitelerle kirletiliyor. Aynı zamanda mekandaki mobilyalar ve kullanılan temizlik ürünlerinden yayılan zehirleyiciler, boyalar, aşırı yalıtım ve yetersiz havalandırma, biriken ölü ve bayat hava yaratıyor.

Birçok insan pencereyi zaman zaman açmanın yeterli olduğunu düşünüyor. Oysa pencere açmak sadece geçici bir havalandırma sağlıyor ve açık pencerelerden içeriye girecek hava kontrol edilemiyor.

Buna ek olarak, pencerenin açılması gürültünün yanı sıra hırsızlık riski, sinek/böcek saldırısı ve benzeri diğer sorunlara yol açıyor.

Renson Doğal Havalandırma Üniteleri, rüzgarın daha yoğun etkilediği yüksek katlı binalarda ve kıyı şeridinde yer alan konutlarda, bu etkinin yaşam konforunu olumsuz etkilememesi anlamında da ideal çözümler sunuyor.

Renson Doğal Havalandırma Üniteleri dış ortamda var olan ve çeşitli etkilerle oluşan, yüksek ses düzeyini yaşam konforunu artıracak şekilde düşürmek üzere dizayn edildi.

Tüm bunlara ek olarak, Renson Doğal Havalandırma Üniteleri standart bir aksesuarı olan yağmur koruma detay profilleri ile sıra dışı yağış alan bölgelerde dahi üstün bir su yalıtımı sağlıyor. Aynı zamanda bina cephesinde, değişik montaj noktalarına uygulanabilme özellikleri ile de fonksiyonel eşsizliğinin yanında estetik anlamda da, cephe tasarımcısına önemli dizayn olanakları sunuyor.

Her tip ve marka profil sistemi ile mükemmel detay çözümü ile uyum sağlayabiliyor. Profil üzerinde kullanılabildiği gibi farklı kalınlıklardaki cam sistemlerle de kullanılabiliyor.

__________

A: Maalbeekstraat 10 – 8790 Waregem – Belgium
W: www.renson.eu
Mail: sevcan.aksoy@renson.netmutlu.ergun@renson.net
T: 0532 628 1660 – 0507 691 50 92

Etiketler

Bir cevap yazın