Renovatio Performans Sınırlarını Zorluyor

Deceuninck kalitesi ve inovatif ürünleri ile öne çıkan IQ Alüminyum Sistemleri, geniş açıklıklar için tasarlanmış performans sürme sistemini kullanıcıların deneyimine sunuyor.

IQ Alüminyum, sürme sistemlerinde yeniden doğuşu simgeleyen Renovatio ile performans sınırlarını zorluyor.

Müşteri memnuniyetindeki kusursuzluğu, fiyat performansı, ömür bileşimindeki eşsizliği ve Deceuninck kalitesiyle sektörüne yön veren IQ Alüminyum Sistemleri, geniş açıklıklar için tasarlanmış sürme sistemleriyle farkını ortaya koyuyor.

Sürme sistemlerde çoğu zaman ulaşılması zor olan performans değerleri Renovatio ile hayal olmaktan çıkıyor. Uluslararası akredite kuruluşu PfB Prüfzentrum für Bamelemente tarafından 17/11 – A005-Z1 sertifika numarası ile onaylanan performans değerleri Renovatio’yu sınıfının en iyilerinden yapıyor. “Yeniden Doğmak” anlamına gelen ismi ile sürme sistemlerinde yeniden doğuşu temsil eden Renovatio, hava geçirgenliğinde Class 4, su geçirgenliğinde Class E Pascal, rüzgar direncinde ise Class C5/B5 derecesiyle yüksek performans arayanlar için nitelikli bir seçim.

Kullanım Kolaylığı ve Farklı Renk Seçenekleri Sunuyor
Renovatio, 76 mm kanat yüksekliği, 85 mm orta kenet genişliği, 40 mm kasa yüksekliği, 14,8 mm’lik ısı yalıtım köprüsü ve 24-30 mm cam kalınlığı uygulanabilme imkanı ile 250 kg’lik kanat taşıma kapasitesine sahip. Geliştirilmiş su tahliye sistemi ve pratik aksesuar yapısı sayesinde kontrol ve kullanım kolaylığı sunan Renovatio, çok noktalı conta baskılarıyla etkin bir hava sızdırmazlığı sağlıyor. Renovatio, IQ Colours ve IQ Effects renkleri, özel statik renkler, eşsiz eloksal yüzeyler ve ahşap desenler ile kullanıcılarına modern ve estetik alternatifler sunuyor.

__________

A: Menemen Plastik İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Atatürk Plastik OSB Mahallesi, 5. Cadde No:4 Menemen – İzmir
T: 0232 700 20 20
F: 0232 376 71 63
W: www.iqaluminyum.com

Etiketler

Bir cevap yazın