ProSistem İle En Ekonomik Koruma

Dış cephe ısı yalıtımının uzman markası Baumit'in Pro Isı Yalıtım Sistemi, kusursuz ve güvenilir yalıtım özelliklerini en iyi fiyat/performans oranı ile bir araya getiriyor. Özellikle profesyonellerin tercihi için geliştirilmiş olan Baumit Pro Sistem ile yüksek koruma ve en uygun maliyet avantajı sağlanıyor.

Baumit Pro Isı Yalıtım Sistemi, profesyonel sistemlerin uygulandığı apartman veya büyük ölçekli projeler için en uygun çözüm olarak sunuluyor. Bu sistem, Avrupa Teknik Değerlendirme’sine uygun olarak ETAG 004 normunun tüm kriterlerini yerine getiren test edilmiş ve belgelendirilmiş ısı yalıtım sistemdir. Bu belge ile ısı yalıtım sistem performansının en üst seviyede olduğu garanti altına alınıyor.

ProContact yapıştırma ve sıva harcının etkin işlenebilirliği ve performansı sayesinde hızlı bir şekilde uygulama yapılabiliyor. Böylece hem uygulama süresinden hem de verimin artmasından dolayı iki kez tasarruf ediliyor. Pro Isı Yalıtım Sistemi kullanıldığında, levha olarak MineralTherm adı verilen taşyünü dış cephe levhalarını da kullanmak mümkün oluyor. Yapıştırma ve sıva harcı ProContact’ın içerdiği polimerik katkılar, levhaların duvara sabitlemesinde yüksek performans gösteriyor. ProContact yapıştırma harcı ile yeni binalarda 4 kata kadar dübel kullanmaksızın uygulama yapılabiliyor.

Baumit Pro Isı Yalıtım Sistemi, GranoporTop Hazır Dekoratif kaplama ürünü ile dış cephelerde daha uzun süreli koruma ve çok farklı renk kullanımı sağlanıyor. Böylece, hemen hemen hiçbir şekilde renk tonu sınırlandırması olmaksızın, pırıl pırıl cepheler elde etmek mümkün oluyor. Tüm Baumit hazır dekoratif kaplama ürünlerinde bulunan “Cool Pigment” teknolojisi sayesinde cephelerde koyu ve yoğun renkler de rahatlıkla kullanılabiliyor.

Ayrıca kaplama malzemesi olarak GranoporTop kullanıldığı için cepheler uzun süre çevresel etkilere karşı direnç gösterebiliyor. Baumit, klasik kaplama ürünlerine (çimento bazlı) kıyasla kullanıma hazır GranoporTop ürünü sayesinde Pro ısı yalıtım sistemine 20 yıl süreli ısı yalıtım fonksiyonellik garantisi veriyor.

A: Esenşehir Mah. Barajyolu Cad. Hale Sok. No:10-B 34776 Dudullu, Ümraniye – İstanbul
T: 0 216 680 34 00
Baumit Müşteri Hattı: 0850 480 7 480
W: www.baumit.com.trwww.facebook.com/BaumitTurkiye

Etiketler

Bir yanıt yazın