Porcelanosa Oxford ve Liston Oxford

Porcelanosa Oxford: Kaymazlık Özelliğinin Islak Mekanlarda İşlevselliği

Porcelanosa Oxford, meşe yer döşemelerinin görselliğini tam olarak yansıtan porselen parke koleksiyonu. Koleksiyon, kaliteli bir ahşap yer döşemesinin sıcaklığını porselen karoların dayanıklılığı ile birleştiriyor.

Antracita, Castano, Acero, Blanco gibi dört farklı renk alternatifinden oluşan Porcelanosa Oxford Koleksiyonu ahşapta bulunan budak, damar, doku ve ince rölyef deseni karakterize ederek çok gerçekçi efekt veriyor.

Porselen parkeler günlük aşınma ve yıpranmaya karşı yüksek mukavemet gösterirler. Güneş ışığından etkilenmez yoğun trafiğe uygundurlar, herhangi bir özel bakım gerektirmezler.
Oxford, nano teknoloji uygulaması ile üretilirken üzerinde antislip yüzey oluşuyor. Bu yüzey moleküler düzeyde olduğu için diğer antislip parkelerden ayrıldığı en önemli noktası pürüssüzlüğü. Böylelikle parkenin sıcaklığı antislip yüzeyin emniyeti ile buluşup zeminlere güven getiriyor.

Kaymazlık derecesi: R12

Liston Oxford: Porcelanosa’da Ahşabın Estetiği

Porcelanosa Liston Oxford, ahşabın damar ve ince çizgilerini dikey planda vurgulayarak ahşabın sıcaklığını duvarlara taşıyor.

Porcelanosa Liston koleksiyonu zarif ve şık ahşap padavra formatıyla damarlı bir yüzeye sahip ve porselen malzemenin tüm avantajlarını sağlamanın yanı sıra sadece ahşabın aksedebildiği rahat ve pastoral atmosferi yaratmak için de ideal.

 

A: Ortaklar Cad. Bahçeler Sok. No: 2/12 Mecidiyeköy – İstanbul
T: 444 34 13
W: www.yutas.com

Etiketler

Bir yanıt yazın