PETRA Zemin Kaplamaları

DESSO Airmaster / Havayı Temizleyen Karo Halı

Soluduğumuz havanın sağlığımız üzerinde çok önemli bir etkisi bulunmaktadır. Küçük parçalar (PM10, PM2,5) ve tozlar alerjinin yanısıra daha ciddi pek çok rahatsızlığa sebep olur. Bu rahatsızlıklar ilerlediği takdirde kalp ve akciğer rahatsızlıklarına dönüşebilmektedir.

İç mekan hava kalitesini artırmak için Desso, Airmaster Karo Halı sistemini geliştirdi. Airmaster, tozları tutarak daha temiz bir hava solumamızı sağlayan bir sistemdir.

Desso patentli bu teknoloji ile sert zeminlere göre 8 kat, standart halılara göre de 4 kat daha fazla toz ve partikül halı yüzeyinde tutulmaktadır.

Bu teknoloji, tutulan tozların tekrar ortama verilmemesini ve elektrikli süpürge ile kolaylıkla alınmasını sağlar. Airmaster of isler, eğitim ve sağlık kurumlarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Airmaster iç mekan hava temizliği konusunda uzman, bağımsız Alman GUI Enstitüsü tarafından “Gold/Altın” derecesi ile sertif ikalandırılmıştır.

Hava kalitesinin yüksek özellikli bir halı yardımı ile iyileştiği ve sağlığa zararlı, solunuma olumsuz etkisi olan parçacık miktarının ciddi oranda azaldığı pek çok kamu ve özel araştırma kuruluşları tarafından kanıtlanmıştır.

Fiberbonded / Needlefelt / Ekstra Yoğun Trafik Halıları

Halı görünümlü, beton kadar dayanıklı bu ürünler, çok yoğun trafikli mekanlarda size halının avantajlarını ve konforunu sunuyor.

Kauçuk-Rubber Yer Kaplamaları

Tamamen doğal, zehirli gaz çıkışı olmayan, insana ve çevreye saygılı olduğu kadar bakımı da kolay ve dayanımı çok yüksek olan kauçuk zemin malzemeleri özellikle hastaneler ve okullar için biçilmiş kaftandır.

 

Dizayn Zeminler – Ahşap, Parke, Taş, Seramik

Birebir doğal görünümlü ahşap, parke, taş ve seramik dizayn zeminler hem doğal kaynaklar tüketilmeden üretilmesi hem de çok düşük VOC değerlerinin yanısıra bakım gerektirmeyen yapısı ve 12-17 yıl garantisiyle uyguladığı her alanda göz kamaştırıyor.

 

Yapıştırıcı Gerektirmeyen Lüks Zeminler

Yapıştırıcı içermeyen devrim niteliğindeki vakumlu teknolojisi sayesinde hem uygulanırken hem de sökülürken sağladığı kolaylık kulanım sırasındaki konforuyla birleşerek çok avantajlı bir çözüm sunuyor.

 

Süper Modüler Zemin Sistemi

Üzerine uygulanan Parke, Vinil, Pvc, Karo Halı, Linolyum vb. gibi tüm zemin malzemelerinin hızlı montaj, hızlı söküm ve değişim ihtiyacını karşılamak için dizayn edilmiş sabitleştirici yüzer sistemdir.

Etiketler

Bir cevap yazın