PETRA ile Zemin Kaplamasında Şaşırtan Boyutlar

Zemin kaplama malzemeleri sektörünün lider kuruluşlarından PETRA The Flooring Co, üstün kalite ve hizmet anlayışını müşterilerine sunduğu sıra dışı tasarımlar ve ürün boyutlarıyla pekiştiriyor.

Milliken karo ve rulo halıları ile Designflooring lüks vinil zemin kaplamalarının Türkiye genel yetkilisi olan PETRA, sektöründe dünya liderlerinden olan iki firmanın tasarımlarda fark yaratan ürün boyutlarını tanıtıyor.

Milliken’in Plank ailesi, 250×1000 mm boyutlarındaki halı plakalarıyla karo halı kullanımına yeni bir biçim kazandırıyor. Piyasaya Plank ailesi altında sunulan Milliken koleksiyonları arasında Arctic Survey, Colour Composition, Formwork ve Nordic Stories yer alıyor. Arctic Survey koleksiyonundaki 72 renk alternatifi, diğer Plank serileriyle birlikte sonsuz renk kombinasyonu oluşturulmasına imkan sağlıyor. Buzun sürekli değişen yapısının doğal güzelliğinden ilham alan tasarımlar Arctic Survey koleksiyonunda toplanırken Nordic Stories, konsantrasyona ihtiyaç duyulan ortamlar için klasik tasarımlar oluşturulmasına hizmet ediyor. Colour Composition ebat, şekil, ritim ve desenin uyumuyla oluşturulan benzersiz tasarımları kullanıcılara sunarken Formwork, güçlü ve minimal tasarımlar ile sakin renkler sayesinde sade ve aydınlık ortamlar yaratıyor.

Yine Milliken bünyesinde dünyaya sunulan OBEX giriş alanı zemin kaplaması çözümleri, kolay kullanımıyla iç ve dış mekan uygulamaları için çözümler sunuyor. Üç aşamalı bir bariyer sistemi olarak tasarlanan ürün; kir ve nemin yapının iç mekanına taşınmasına engel oluyor, yapıların temizlik maliyetini düşürüyor, iç mekan hava kalitesinin yükselmesini sağlıyor, iç mekan zemin kaplamalarının ömrünü uzatıyor ve güvenli giriş mekanları tasarlanmasına yardımcı oluyor. Uyumlu renk ve desen alternatifleriyle tasarım ve estetikten taviz vermeden yapıların giriş alanlarında işlevselliği artıran OBEX koleksiyonundan Prior, Tergo, Forma 200×200 mm ve Quadrus serileri, (457.2 mm x 457.2 mm) karo halı boyutlarında kullanıcıyla buluşuyor.

Designflooring’in LooseLay Longboard ismindeki yeni serisi ise 1500×250 mm ebatlı plakalar sunarak zeminlerde etkileyici sonuçlar yaratıyor. Seri, yapıştırıcı gerektirmeden sabitlik sağlayan özel tabanı sayesinde hemen hemen tüm zeminlere uygulanabiliyor. Hem kalıcı hem geçici kullanım için ideal olan LooseLay, zemin kaplamasının kaldırılıp yeniden uygulanabilmesi ve akustik performans istenen durumlar için başarılı çözümler sağlıyor. Zemin altı servis alanlarına kolayca ulaşılmasına da imkan tanıyan LooseLay ile kaplanan zeminin kısmen değiştirilebilmesi, bakım ve onarımda kolaylık sağlıyor.

A: Cumhuriyet Mah. Hacıosman Bayırı Cad. No: 19 34457 Sarıyer – İstanbul
T: 0212 287 61 58
W: www.petratr.com

Etiketler

Bir cevap yazın