PANDOMO® ile Mekanlarda Sonsuzluk

Pandomo duvar ve zemin uygulama ürünleri, dekoratif, modern ve doğal görünümlü, saten dokulu, çimento esaslı yüzey kaplama sistemlerinden oluşuyor.

Üstün nitelikli karakteristiği ile, 2002 Almanya Domotex Yapı Fuarı’nda “Yüksek Kaliteli Mimari Ürünler” dalında “Yenilikçi ve Yaratıcı Dekoratif Yüzey Kaplaması Ödülü”nü kazanmış.

Ev, ofis, kafe, restoran, kültür merkezi, mağaza vb. mekanlarda, yaratıcılık ve estetiğin öne çıkarıldığı prestijli projelerde Pandomo ürünleri sınırsız tasarım imkanı sunuyor. Kişiye ve zevke özel renk seçenekleri ile gölge, çizgi ve benzer değiştirici etkiler zemini ve duvarları canlandırarak mekanları güzelleştiriyor. Pandomo, eski ve bilinen yüzey kaplamalarından tamamen farklı yeni yapısıyla, içinde sonsuzluk hissi barındırıyor. Ek yeri olmadan uygulanarak mükemmel saflıkta zeminler oluşturulabiliyor.

Pandomo Loft Floor – Yerinde Duran Zarafet
PANDOMO® Floor, stil ve dayanıklılık konularında en yüksek beklentileri dahi yerine getirebiliyor. Dikişsiz ve derzsiz zemin alanları, bir yandan cömert diğer yandan da rafine ve seçkin bir hava yaratıyor. Çimento bazlı ve modern endüstriyel görünüm, sadece kamuya açık alanlarda değil, gittikçe artarak evlerde de net bir ortam sunuyor. PANDOMO® Floor birçok yüze sahip. Renk tonlarının, nüanslarının, dalgalanmaların ve tekniğin bilinçli uygulanması sayesinde zeminler hayat bularak mekanlara damgasını vurmaya başlıyor.

Pandomo Wall – Duvarlarda Devrim
PANDOMO® Wall sayesinde duvarlarda da PANDOMO® Floor ile aynı görüntüyü sağlamak mümkün. PANDOMO® Wall’un hafif ve uygulaması hızlı çimentolu dekoratif dolgu maddesi W1 sayesinde net bir görünüşten düz veya yoğun kabartmalı yüzeylere kadar birçok seçenek yaratılabiliyor.

Özellikle ışığın düşüş açısına göre renk değiştiren yüzey çekici bir görüntü sunuyor.

 W: www.ardex.com.trwww.pandomotr.com

Etiketler

Bir yanıt yazın