PANDOMO® İle Kusursuz Tasarlanmış Yeni Mekanlar

PANDOMO® duvar ve zemin uygulama ürünleri; dekoratif, modern ve doğal görünümlü, mineral esaslı, tasarımda sınır tanımayan benzersiz yüzey kaplama sistemleridir.

Ev, ofis, kafe, restoran, kültür merkezi, mağaza vb. mekanlarda; yaratıcılık ve estetiğin öne çıkarıldığı prestijli projelerde PANDOMO® ürünleri sınırsız tasarım imkanı sunuyor.

Kişiye ve zevke özel renk seçenekleri, gölgeler ve çizgiler, zemini ve duvarları canlandırarak mekanı güzelleştiriyor ve her mekana kendine has benzersiz bir hava veriyor. PANDOMO®, eski ve bilinen yüzey kaplamalarından tamamen farklı ve yeni yapısıyla, içinde sonsuzluk hissi barındırıyor.

PANDOMO® Floor: Yerinde Duran Zarafet
PANDOMO® Floor, stil, eşsiz olma ve dayanıklılık konularında en yüksek beklentileri dahi yerine getiriyor. Çimento bazlı ve modern endüstriyel görünüm, sadece kamuya açık alanlarda değil, gittikçe artarak evlerde de asil ve net bir ortam sunuyor.

PANDOMO® Floor birçok yüze sahip! Renk tonlarının, nüanslarının, dalgalanmalarının ve tekniğinin bilinçli ve bireysel uygulanması sayesinde, her zemin hayat buluyor ve mekana damgasını vurmaya başlıyor.

Pandomo Wall: Duvarlarda Bir Devrim Gerçekleşiyor!
PANDOMO® Wall sayesinde duvarlarda da PANDOMO® Floor ile aynı görüntüyü sağlamak mümkün. Asil bir görünüşten, düz veya yoğun kabartmalı yüzeylere kadar her şey mümkün ve bunun için fazla bir çaba harcamak gerekmiyor. Çünkü PANDOMO® Wall’un çimentolu dekoratif dolgu maddesi W1, hem hafif hem de uygulaması hızlı.

Özellikle de asil görünümlü ve ışığın düşüş açısına göre renk değiştiren yüzeyin görüntüsü son derece çekici.

A: İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi 11. Yol C1 34956 Tuzla – İstanbul
T: 0216 394 01 14
F: 0216 394 03 77
W: www.ardex.com.tr / www.ardex-pandomo.com/tr_TR
Facebook: ArdexTurkiye

Etiketler

Bir yanıt yazın