Özgür Bir Yaşamı Tercih Edenlere; Egepen Deceuninck Sürme Sistemi

Egepen Deceuninck Sürme Sistemi'yle evler daha ferah ve daha özgür.

Egepen Deceuninck Sürme Sistemleri, açıldığı alanlara daha kolay ulaşım ve daha geniş bir görüş açısı sağlamak için tasarlandı.

Sürme Pencere Sistemi’nde görüş alanının artırılması hedeflenirken, Sürme Kapı Sistemi’nde mukavemet artırılması hedeflendi. Tasarımında ‘yalıtım’ ön planda tutulduğu için Sürme Sistemi’nin içinde yer alan bir çok profil ve yardımcı malzemeler, izolasyon hedeflenerek özel olarak tasarlandı ve birleşim yerlerindeki alın kapatma / alın birleştirme profillerine, TPE conta dahil edilerek izolasyon artırıldı.

Sistemde; sürme kasa, sürme pervaz kasa, sürme kasa sineklikli, üç ray kasa, sabit sürme kasa ve sabit sürme pervaz kasa kullanımı ile birçok çözüm bulunuyor. Bu sistemde üretilen pencere ve kapı detayına göre, sistem içinde iki farklı sürme kanat profil (3 odacıklı) seçeneği yer alıyor.

Sürme Sistemi, yardımcı profiller kullanılarak Zendow ve Everest Max Sistemleri ile de kombine edilebiliyor. Ayrıca, alüminyum alın kapatma ve alın birleştirme profilleri ile rüzgara karşı mukavemet de artırılarak, daha geniş boyutlarda doğrama imalatı yapma olanağı sağlanıyor. Aynı zamanda bu alüminyum profiller, doğramayı estetik açıdan da tamamlıyor.

Sürme kasa çift kanat hareketli veya sabit sürme kasa uygulamalarında, alt-üst ve yan kısımlarında fiks bölümler oluşturulabiliyor. Sürme Sistemi’nde ayrıca jaluzili cam uygulaması da yapılabiliyor. Sistemde yer alan tüm profiller, TS 5358 EN 12608’e uygun.

 

W: www.egepen.com.tr

Etiketler

Bir cevap yazın