ORKA® Banyo ile Rafine Şıklık, Masalsı Ambiyans ve Huzura Davet

ORKA® Banyo, 2016 yılında farklı tarzlara hitap eden klasikten moderne geniş bir yelpazede, benzersiz ve şık tasarımlarından oluşan kaliteli ve fonksiyonel, seçkin ve ihtişamlı yeni ürünleri ile ıslak mekanlara inovatif çözümler sunuyor.

ORKA® Banyo 1994’ten bugüne şık ve kullanışlı banyo mobilyaları üreterek kazandığı uzmanlığı, özgün tasarımları, zengin ürün çeşidi, son teknoloji üretim sistemleri, kalitesi ve satış sonrası hizmet anlayışı ile öncü banyo mobilyaları alanında yer alıyor. Kurşun ve bakır içermeyen, kaliteli ekolojik aynalarında yer alan dekoratif detaylar ile salon havasında banyolara imza atan ORKA® Banyo, özellikle 2016 kreasyonlarında yer alan serilerinde aynalarda el işi oymalara ve işlemelere sıkça yer veriyor.

ORKA® Banyo, yeni ürün gamında doğallığın ön planda olduğu mermer, seramik ve taş dokularını, sanatın detaylarda işlendiği Edirnekâri, Kündekâri, Çini ve mozaik motiflerini ve ihtişamın kendini gösterdiği altın gümüş ve pirinç malzemelerini harmanlayarak geçmişin izinde yeniden yorumluyor. Ahşaba hayat veren inovatif ve trendy tasarımları ile ORKA®, banyosunda fark yaratmak isteyenlere benzersiz seçenekler sunuyor.

ORKA® Banyo ürünleri tüm Türkiye’de 300’den fazla farklı satış noktasında, 1 milyondan fazla evde ve 44 farklı ülkede tüketicisiyle buluşuyor!

Ay Işığında Serenat…


DIAMOND ALTIN

ORKA® DIAMOND ile Ay Işığında Serenat

ORKA® DIAMOND, lüks kavramını elit çizgiler ile buluşturuyor, rafine ve şık tasarımıyla romantik bir banyo ortamı sunuyor. Yere kadar uzanan oymalı altın, gümüş varaklı veya siyah dev aynası ile ayrıcalıklı bir atmosfer oluşturan DIAMOND seçkin bir banyoya davet ediyor. CLASSIC LINE COLLECTION ürün sınıfında bulunan ORKA® DIAMOND altın ve gümüş renginde tezgah üstü seramik lavabosu, ayna arkası dört köşe sensörlü LED aydınlatması ve frenli kapakları ile sunuluyor. 40 cm ölçüsündeki boy dolabı ile ekstra saklama alanı sağlıyor.


DIAMOND SİYAH

DIAMOND, altın varak, gümüş varak ve siyah lake olmak üzere üç renk alternatifi ile 2016 ORKA® Banyo Koleksiyonunda yer alıyor.


Geçmişin İzinde Modernizm…


IKON

ORKA® İKON ile Geçmişin İzinde Modernizm

Yuvarlak formlar nostaljik motifler ile buluşuyor. Selçuklu’dan günümüze Kündekâri sanatının motiflerini ustalıkla işleyen ORKA® İKON beyazın saflığını ve yalınlığını modernizmin etkisinde banyolara getiriyor. Ayaklarındaki zarif kıvrımlar ile şıklığını tamamlıyor. CLASSIC LINE COLLECTION ürün sınıfında bulunan ORKA® İKON seramik lavabosu, boy dolabı ve üst modülde yer alan dekoratif ahşap üzeri kabartmalı ekolojik aynası ile geleceğin banyosunu sunuyor. Kapaklarda yer alan Kündekâri deseni ile geçmişin izini banyolara getiren İKON, bas-aç sistemi ile bütünlüğü bozmadan modern bir banyo ortamı vaad ediyor. Tercihe göre altın veya gümüş yaldız kabartma ya da beyaz lake olarak satışa sunulan ORKA® İKON 2016 ORKA® Banyo Koleksiyonunda yer alıyor.


Çiçeklerin İzinde Baharın Esintisi…


BLOOM GOLD

ORKA® BLOOM ile Çiçeklerin İzinde Baharın Esintisi

Banyolara zarif bir dokunuş katan motiflerle bezenmiş sade ama göz alıcı tasarımlar… Oymalı lake aynası, çiçek motifli işlemesi geometrik formu ile BLOOM klasik ve modern sentezin en güzel örneği… Gövdesindeki altın yaldız veya gümüş yaldız kabartma dokunuşlar da şıklığına şıklık katıyor. Seramik lavabosu, ekolojik aynası ve parlak beyaz lake desenli kapakları ile sunulan BLOOM, 85 cm ve 105 cm ölçülerinde Beyaz Altın veya Beyaz Gümüş olmak üzere iki renk alternatifi ile 2016 CLASSIC LINE COLLECTION ürün sınıfında yer alıyor.


Saflığın Ötesi…


SU SERİSİ

ORKA® SU ile Saflığın Ötesi

Duru tasarımı ile minimal bir algı yaratıyor. Köşeli ve lineer formu, parlak lake yüzeyi ve geniş iç hacmi ile SU modern bir banyonun tüm özelliklerini taşıyor. Seramik lavabosu, mat beyaz membran ön yüzü, frenli tam açılır çekmece ve kapakları ve mdflam gövdesi ile sunuluyor. Üst modülde dolaplı aynası ile sunulan SU, 65 cm, 80 cm ve 120 cm ölçülerinde 2016 SILVERLINE COLLECTION serisinde yer alıyor.


Siyah-Beyaz Hayaller…


DEMRE

ORKA® DEMRE ile Siyah-Beyaz Hayaller

ORKA DEMRE, seramik lavabosu, PETGLOSS parlak beyaz frenli çekmece ve kapakları ve parlak desenli veya düz beyaz mdflam gövdesi ile sunuluyor. Üst modülde dolaplı aynası ya da LED aydınlatmalı aynası ile sunulan DEMRE, 65 ve 80 cm ölçülerinde ve Siyah Taş, Mavi Fırça ve Beyaz olmak üzere üç renk alternatifi ile 2016 SILVERLINE COLLECTION serisinde yer alıyor.


Ahşabın Yalın Şıklığı…


ENEZ

ORKA® ENEZ ile Ahşabın Yalın Şıklığı

Doğanın yalın güzelliğinden ilham alan ENEZ serisi pratik çözümler sunarak banyoları metropol insanının ruhuna dokunan yaşam alanlarına dönüştürüyor. Seramik lavabosu, renkli yonga levha gövde ve kapakları ve beyaz renkli üründe mdflam gövdesi ve PETGLOSS parlak beyaz kapakları ile sunulan ENEZ, tercihe göre üst modül dolaplı ayna, etajerli ayna ya da aliminyum ekolojik aynası ile 2016 BRONZELINE COLLECTION serisinde yer alıyor. ORKA ENEZ Teak, Livana, Fogia ve Beyaz olmak üzere dört renk alternatifinde ve 50 cm, 60 cm, 80 cm ve 100 cm ölçülerinde sunuluyor.


Gülen Banyolar…


SMILE

ORKA® SMILE ile Gülen Banyolar

ORKA® SMILE’ın bombeli ön yüzünde yer alan şık detay ile banyolar adeta gülümsüyor. Alttan gömme geniş LED aydınlatmalı mineral lavabosu ile ışıl ışıl bir banyo dolabı… Üst modülde gövdesi aynalı, suya ve buhara karşı dayanıklı IP44 normunda LED aydınlatmalı aplikli ve özel ayna altı LED ışıklı ekolojik aynası ile banyolar daha ferah, daha ışıltılı. Frenli çekmecesi, gövdesi ve kapakları ile parlak membran yüzeyi ve geniş iç hacimli “gülen” boy dolabı ile detaylar da kendine yer buluyor. Meşe, Ceviz, ve Parlak Beyaz renk alternatifleri ile 100 ve 120 cm ölçüleri ile SMILE ORKA® Banyo 2016 Koleksiyonu’nda yer alıyor.

Banyoda Kalitenin, Kalitede İlklerin Adresi: ORKA® Banyo

Türkiye’de GS Sertifikası’na sahip ilk ve tek banyo mobilyası ORKA® Banyo

ORKA® Banyo sektöre adım attığı 1992 yılından bu yana “Her Aşamada Kalite” ilkesine uygun olarak, banyo dolabı üretiminde kalite açısından ilkleri gerçekleştirirken ürünlerinin sağlamlığını ve güvenliğini uluslararası alanda tanınmış olan akredite belgeler ile tescilliyor.

Tasarım + Kalite + Hizmet üçgeninde inovasyona dayalı üretimi ile Ar-Ge ve Ür-Ge’ye yatırım yapan bir kurum olarak, üretimin her aşamasının kalite kontrol mühendislerince denetlenmesi ile ürün kalitesinde sürekliliği sağlıyor.

ORKA® Banyo’nun süreç ve ürün kalitesi, TÜV Rheinland tarafından verilen, üstün kalite, dayanıklılık ve güvenliğin sembolü olan GS Sertifikası ile bir kez daha tescillenmiş oluyor. Tüm Avrupa’da ve dünyada kabul gören ve alınabilecek en ileri ürün güvenliği ve kalite belgesi olan GS Sertifikası Türkiye banyo mobilyaları sektöründe bir ilk olarak sadece ORKA® Banyo’da bulunuyor.


A:
İkitelli OSB Mah. Hürriyet Bulvarı Deparko Sitesi No:1/2 K:4 34306 Başakşehir – İstanbul
T: 0212 444 66 52 (pbx)
W: www.orkabanyo.com/tr
F: orkabanyo

Etiketler

Bir cevap yazın