ORKA® Banyo ile Rafine Şıklık, Masalsı Ambiyans ve Huzura Davet

ORKA® Banyo, 2016 yılında farklı tarzlara hitap eden klasikten moderne geniş bir yelpazede, benzersiz ve şık tasarımlarından oluşan kaliteli ve fonksiyonel, seçkin ve ihtişamlı yeni ürünleri ile ıslak mekânlara inovatif çözümler sunuyor.

ORKA® Banyo, yeni ürün gamında doğallığın ön planda olduğu mermer, seramik ve taş dokularını, sanatın detaylarda işlendiği Edirnekâri, Kündekâri, Çini ve mozaik motiflerini, ve ihtişamın kendini gösterdiği altın gümüş ve pirinç malzemelerini harmanlayarak geçmişin izinde yeniden yorumluyor. 

Ay Işığında Serenat…

ORKA_Diamond Altın Varak                                                                                                               ORKA_Diamond Siyah Lake


ORKA® DIAMOND ile Ay Işığında Serenat

GOLDLINE COLLECTION ürün sınıfında bulunan ORKA® DIAMOND altın ve gümüş renginde tezgah üstü seramik lavabosu, ayna arkası dört köşe sensörlü LED aydınlatması ve frenli kapakları ile sunuluyor. 40 cm ölçüsündeki boy dolabı ile ekstra saklama alanı sağlıyor. DIAMOND, altın varak, gümüş varak ve siyah lake olmak üzere üç renk alternatifi ile 2016 ORKA® Banyo Koleksiyonunda yer alıyor.

Geçmişin İzinde Modernizm…


ORKA_İkon Altın Varak                                                                                              ORKA_İkon Beyaz


ORKA® İKON ile Geçmişin İzinde Modernizm

Selçuklu’dan günümüze Kündekâri sanatının motiflerini ustalıkla işleyen ORKA® İKON beyazın saflığını ve yalınlığını modernizmin etkisinde banyolara getiriyor. Ayaklarındaki zarif kıvrımlar ile şıklığını tamamlıyor. GOLDLINE COLLECTION ürün sınıfında bulunan ORKA® İKON seramik lavabosu, boy dolabı ve üst modülde yer alan dekoratif ahşap üzeri kabartmalı ekolojik aynası ile geleceğin banyosunu sunuyor. Tercihe göre altın veya gümüş yaldız kabartma ya da beyaz lake olarak satışa sunulan ORKA® İKON 2016 ORKA® Banyo Koleksiyonunda yer alıyor.


Çiçeklerin İzinde Baharın Esintisi…

ORKA_Bloom Beyaz – Altın


ORKA® BLOOM ile Çiçeklerin İzinde Baharın Esintisi

Oymalı lake aynası, çiçek motifli işlemesi geometrik formu ile BLOOM klasik ve modern sentezin en güzel örneği. BLOOM, seramik lavabosu, ekolojik aynası ve parlak beyaz lake ydesenli kapakları ile sunulan TERRA, 85 cm ve 105 cm ölçülerinde Beyaz Altın veya Beyaz Gümüş olmak üzere iki renk alternatifi ile 2016 GOLDLINE COLLECTION ürün sınıfında yer alıyor.

Romantik ve Şiirsel Bir Tasarım…


ORKA_Terra Beyaz – Altın


ORKA® TERRA: Romantik ve Şiirsel Bir Tasarım

Her detayı bir mücevher titizliğinde işlenen TERRA ile banyolar zarafetin simgesi olmaya aday… TERRA, seramik lavabosu, ahşap üzeri yaldız işlemeli çiçek desenli dekoratif lake ekolojik aynası ve parlak beyaz lake yüzeyi ile sunulan TERRA, 85 cm ve 105 cm ölçülerinde Beyaz Altın veya Beyaz Gümüş olmak üzere iki renk alternatifi ile 2016 GOLDLINE COLLECTION ürün sınıfında yer alıyor.

Saflığın Ötesi…


ORKA_Su


ORKA® SU ile Saflığın Ötesi

Köşeli ve lineer formu, parlak lake yüzeyi ve geniş iç hacmi ile SU modern bir banyonun tüm özelliklerini taşıyor. Seramik lavabosu, mat beyaz membran ön yüzü, frenli tam açılır çekmece ve kapakları ve mdflam gövdesi ile sunuluyor. Üst modülde dolaplı aynası ile sunulan SU, 65 cm, 80 cm ve 120 cm ölçülerinde 2016 SILVERLINE COLLECTION serisinde yer alıyor.

Siyah-Beyaz Hayaller

ORKA_Demre Siyah Taş                                                                                                   ORKA_Demre Beyaz


ORKA® DEMRE ile Siyah-Beyaz Hayaller

Seramik lavabosu, PETGLOSS parlak beyaz frenli çekmece ve kapakları ve
parlak desenli veya düz beyaz mdflam gövdesi ile sunuluyor. Üst modülde dolaplı aynası ya da LED aydınlatmalı aynası ile sunulan DEMRE, 65 ve 80 cm ölçülerinde ve Siyah Taş, Mavi Fırça ve Beyaz olmak üzere üç renk alternatifi ile 2016 SILVERLINE COLLECTION serisinde yer alıyor.

Ay Parlaklığında Doğal Çizgiler…


ORKA_Luna Kahve Taş


ORKA® LUNA ile Ay Işığında Doğal Çizgiler

Seramik lavabosu ve PETGLOSS parlak beyaz kapakları ile sunulan LUNA, tercihe göre gri ya da kahve taş rengi yonga levha gövdesi ile 65 ve 80 cm ölçülerinde 2016 BRONZELINE COLLECTION serisinde yer alıyor.

Ahşabın Yalın Şıklığı…


ORKA_Enez Livana


ORKA® ENEZ ile Ahşabın Yalın Şıklığı

Doğanın yalın güzelliğinden ilham alan ENEZ serisi pratik çözümler sunarak banyoları metropol insanının ruhuna dokunan yaşam alanlarına dönüştürüyor. doğal taş görünümünü sade beyaz renk ile buluşturarak banyo yaşam alanlarında ferahlık etkisi yaratıyor. Seramik lavabosu, renkli yonga levha gövde ve kapakları ve beyaz renkli üründe mdflam gövdesi ve PETGLOSS parlak beyaz kapakları ile sunulan ENEZ, tercihe göre üst modül dolaplı ayna, etajerli ayna ya da aliminyum ekolojik aynası ile 2016 BRONZELINE COLLECTION serisinde yer alıyor. ORKA ENEZ Teak, Livana, Fogia ve Beyaz olmak üzere dört renk alternatifinde ve 50 cm, 60 cm, 80 cm ve 100 cm ölçülerinde sunuluyor.

Banyoda Detayların Önemi…

 ORKA_İkon                                                                     ORKA_Demre                                                          ORKA_Diamond Gümüş


ORKA_Terra                                                                                                                      ORKA_Diamond Altın

Türkiye’de GS Sertifikası’na sahip ilk ve tek banyo mobilyasıORKA® Banyo sektöre adım attığı 1992 yılından bu yana “Her Aşamada Kalite” ilkesine uygun olarak, banyo dolabı üretiminde kalite açısından ilkleri gerçekleştirirken ürünlerinin sağlamlığını ve güvenliğini uluslararası alanda tanınmış olan akredite belgeler ile tescilliyor.

 

A: İkitelli OSB Mah. Hürriyet Bulvarı Deparko Sitesi No:1/2 K:4  Başakşehir – İstanbul
T: 0212 444 66 52 (pbx)
W: www.orkabanyo.com/tr

Etiketler

Bir cevap yazın