ORKA Banyo 2015 Ürünleri ile Ekolojik Çözümler Sunuyor

ORKA Banyo, 2015 Koleksiyonunda inovatif, estetik, birbirinden şık, fonksiyonel, ergonomik, kaliteli ve zengin çeşidi ile yepyeni ürünleri tüketicilerin beğenisine sunuyor.

Türkiye’de GS sertifikasına sahip ilk ve tek banyo mobilyası!

ORKA® Banyo 1992’den bugüne şık ve kullanışlı banyo mobilyaları üreterek kazandığı uzmanlığı, özgün tasarımları, zengin ürün çeşidi, son teknoloji üretim sistemleri, kalitesi ve satış sonrası hizmet anlayışı ile banyo mobilyaları alanında öncülük ediyor. Banyo yaşam alanlarının yeni trend belirleyicisi olarak, inovasyon ve modernliğe verdiği önem ile her geçen yıl pazar payını arttırırken dünya çapında marka olma yolunda da emin adımlarla ilerliyor. Yılda 540 bin adet banyo mobilyası üretim kapasitesine sahip olan ORKA® Banyo, 300’den fazla zengin ürün profili ile birbirinden özgün seçenekleri yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerine sunuyor.

ORKA® Banyo ürünleri tüm Türkiye’de 300’den fazla farklı satış noktasında, 1 milyondan fazla evde ve 44 farklı ülkede tüketicisiyle buluşuyor!

LED’in Gücü


ORKA_Kemer

ORKA® KEMER ile Bütünleşik Banyolar, Ferah Alanlar

Parlak highgloss yüzeyi ile ışıl ışıl iç açan bir banyo. KEMER’in duvar panelli mineral lavabosu ile birleşik LED aydınlatmalı ekolojik aynası banyolarda bütünsel bir görünüm sunarken daha hijyenik kullanım imkanı da veriyor.

Ekolojik Çözümler


ORKA_Wood

ORKA® WOOD: Ağaç ile Doğal Taşın Uyumu

Organik ceviz ağacı tezgahı ve şekilli doğal volkanik taş lavabosu ile sofistike bir tasarım sunuyor. Ekolojik aynası, rafı ve askılığı ile banyolarda loft tarzı sevenlere modern bir hava estiriyor.

Altın Dokunuşlar


ORKA_Shine Altın

ORKA® SHINE ile Altın Yansımalar

Beyazın altınla dansı… Mermerin doğallığı, altının gösterişi ile ahşapta buluşuyor. SHINE ışığı ve ferahlığı banyolara taşıyor.

Teknolojik Çözümler, Modern Tasarımlar


ORKA_Studio

ORKA® STUDIO: Işığıyla Konuşan Banyolar

Yerden tasarruf etmek isteyenler için ideal. Mineral çiftli lavabosu, detay tasarımı ve dörtlü çekmecesi ile her ayrıntı kendine yer buluyor. Lavabo altı LED aydınlatması ile ışıl ışıl bir banyo sunan STUDIO evlere teknoloji ve modernizmi getiriyor.

Klasik Ama Sade Çizgiler


ORKA_Cunda

ORKA® Cunda ile Klasik Tarzın Modern Yorumu

Seramik lavabosu ve dekoratif hatları ile Cunda gibi özgün, altın gibi gösterişli, beyazın saflığı gibi asil bir banyo mobilyası… CUNDA ile klasiğin modern yorumu geçmişe dönük izleri günümüze taşıyor.

Yalın Formların Işıltısı


ORKA_Urla

ORKA® URLA ile Zamanın Ruhuna Dokunan Banyolar

Geniş lavabosu ve aynalı dolabı ile URLA banyolarda rahatlık ve şıklığı bir arada yaşatıyor. Frenli tam açılır çekmeceleri ve kapağı ile konfor sunarken, LED aydınlatmalı ayna altı ışığı ile lavaboyu daha da görünür kılıyor, banyolara farklı bir atmosfer katıyor.

Banyoda Detayların Önemi

Banyoda Kalitenin, Kalitede İlklerin Adresi: ORKA® Banyo


Türkiye’de GS Sertifikası’na sahip ilk ve tek banyo mobilyası ORKA® Banyo

ORKA® Banyo sektöre adım attığı 1992 yılından bu yana “Her Aşamada Kalite” ilkesine uygun olarak, banyo dolabı üretiminde kalite açısından ilkleri gerçekleştirirken ürünlerinin sağlamlığını ve güvenliğini uluslararası alanda tanınmış olan akredite belgeler ile tescilliyor.

Tasarım + Kalite + Hizmet üçgeninde inovasyona dayalı üretimi ile Ar-Ge ve Ür-Ge’ye yatırım yapan bir kurum olarak, üretimin her aşamasının kalite kontrol mühendislerince denetlenmesi ile ürün kalitesinde sürekliliği sağlıyor.

ORKA® Banyo’nun süreç ve ürün kalitesi, TÜV Rheinland tarafından verilen, üstün kalite, dayanıklılık ve güvenliğin sembolü olan GS Sertifikası ile bir kez daha tescillenmiş oluyor. Tüm Avrupa’da ve dünyada kabul gören ve alınabilecek en ileri ürün güvenliği ve kalite belgesi olan GS Sertifikası Türkiye banyo mobilyaları sektöründe bir ilk olarak sadece ORKA® Banyo’da bulunuyor.

A: İkitelli OSB Mah. Hürriyet Bulvarı Deparko Sitesi No:1/2 K:4 Başakşehir – İstanbul
T: 0 212 444 66 52 (pbx)
W: www.orkabanyo.com/tr

Etiketler

Bir yanıt yazın