Orfis Ofis Mobilyaları

33 yıllık köklü tecrübeye sahip Orçelik, metal ofis mobilyaları sektöründe kendini Türkiye’de kanıtlamış bir firma. Orçelik; compact arşiv sistemleri, metal pafta dolapları, soyunma dolapları, metal ofis aksesuarları, tıbbi malzeme dolapları (Ordosis) ve dikey depolama sistemleriyle (Rafomat) ofis mobilyasında sınırsız çözümler üretiyor.

Orçelik, elektronik kilitli soyunma dolaplarıyla, soyunma odalarına stil ve konfor getirirken, anahtar kaybetme problemine son verip şifreli paneliyle güvenliği de unutmuyor.

Orçelik bu 33 yıllık tecrübesini ahşap ofis mobilyasında değerlendirerek Orfis markasını ortaya çıkardı. Orfis, ergonomi ve tasarımı ön planda düşünen, kaliteyi satın almayı seven ve satış sonrası hizmete önem verenlerin markası olma yolunda büyük adımlar atmaya devam ediyor.


Swan (Krom Ayaklı)

Swan, kendi adı gibi sadeliği, kibarlığı, akıcılığı, şıklığı ve asilliği simgeleyen bir yönetici sistemi. Swan, prestiji ve ilk izlenimde karşı tarafı kavrayan güzelliği ile ofislerinizde şık ortamlar sağlıyor.


Arpej

Arpej, küçük alanlarda büyük ofisler yaratma sloganıyla yola çıkılan; şık, dinamik, hareketli, yaratıcı, özenli kişilerin ofislerine yakışan bir tasarım.


Lukens

Orfis Ofis Mobilyaları, feminenliğin gücünü Lukens’de kullanıyor. Sade ve yuvarlak hatlarıyla Lukens, ofislere ferahlık ve aydınlık veriyor. Lakenin gücü Lukens’de pekiştiriliyor.


Teos

Yeni trendleri takip eden Orfis, Teos İş İstasyonları ile açık ofislerinizde dinamizm, rahatlık, ferahlık ve işlevselliği ön planda tutuyor.

W: www.orfis.com.tr

Etiketler

Bir yanıt yazın