Monte Grup – Projelere Özel Konteyner ve Prefabrik Üretimi

Mimari projelere özel konteyner ve modüler yapılar üreten "Monte Grup Konteyner & Prefabrik" firması, standart konteyner modellerinin dışında, konteyner modifikasyon işlemleri ile hızlı ve yenilikçi yaşam alanları üretiyor.

En son teknolojiden faydalanmakla birlikte el emeğine ve işçiliğe son derece önem veren firma, kullandığı TSE ve CE belgeli sektör lideri malzemeler ile kaliteli işçiliği birleştirerek dayanıklı ve modern yapılar üretiyor.

Butik konteyner projelerinde ve özel konteyner üretiminde sektör lideri olma yolunda hızla ilerleyen “Monte Grup Konteyner & Prefabrik” firması gerçekleştirdiği birçok butik proje ile sıra dışı işlere imza atmaya devam ediyor. Birçok konser, davet, etkinlik, fuar, tanıtım ve festivallerde firma tarafından üretilen modifiye konteyner ve modüler yapı modelleri kullanılıyor. Birçok mimarın ve reklam ajansının modüler yapılarda çözüm ortaklığını yapmakta olan firma, konusunda uzman ekibiyle konteyner ve modüler yapıların projelendirilmesinden, üretimine, montajından, satış sonrası hizmetlerine kadar tüm aşamalarda müşterilerine hizmet veriyor.

Üretilen konteyner ve modüler yapılarda standart üretimin dışında taşyünü yalıtım ve izolasyon, epoksi zemin uygulaması, baklava sac zemin uygulaması, ahşap lambri uygulaması, Betopan kaplama, sandviç panel kaplama, Alucobond kaplama, ahşap kaplama, hidrolik açılır kapaklar, uzaktan kumandalı panjur/kepenk uygulamaları gibi ihtiyaçlara uygun birçok uygulama yapılıyor. Konteyner ev, otel, ofis, depo, şantiye, garaj, kafe, güvenlik kulübesi üretilen konteyner ve modüler yapı çeşitlerinden yalnızca birkaçı.

Konteyner veya modüler bir yapı satın almayı düşünen fakat hali hazırda herhangi bir projesi olmayan müşteriler için kullanım amaçları, üretilmesi istenilen en ve boy ölçüleri, oda/bölme sayıları, kullanılması istenilen malzemeler gibi gerekli bilgiler müşterilerden alınarak projelendirme ve fiyatlandırma çalışması yapılıyor. Firma, belirlenen proje üstünde öneriler sunarak ve yine müşteri istekleri doğrultusunda revizyonlar yaparak en doğru proje ve fiyatı sunuyor. Ayrıca firma tarafından ISO Yük Konteyner çeşitleri yurtdışından orijinal olarak ithal edilerek sıfır ve ikinci el olarak da satışı yapılıyor.

A kalite konteyner ve modüler yapı üretimi, tam zamanında ürün teslimi ve %100 müşteri memnuniyeti firmanın birinci önceliği.

Etiketler

Bir cevap yazın