MonoLED Spot

"EVOLED - Evolution of LED" LED ışıklı aygıt serisinin yeni spot modeli olan MonoLED Spot, estetiği ve teknolojiyi birlikte sunan, özellikleri ve avantajlarıyla dikkati çeken yepyeni bir ürün.

Müşteri istek ve beklentileri dikkate alınarak Lamp 83 tasarım ekibi tarafından uzun çalışmalar sonucu tasarlanan MonoLED Spot, alüminyum profil gövdeden oluşuyor.

Mağaza aydınlatması için tasarlanmış, gerek tasarımı gerekse teknolojik farklılıkları 5 yıldan fazla çalışmak ve düşük enerji tüketimi gibi önemli avantajlar sunan ürün, onlarca testten geçirilerek sizlerin beğeni ve kullanımına sunuluyor.

Yüksek verim ve renk kalitesine sahip LED’lerin kullanıldığı MONOLED Spot yatay eksende 270, dikey eksende 350 (derece) yönlendirilebilir oluşuyla ışığı istediğiniz noktaya kolaylıkla yönlendirmenize olanak sağlıyor. Mini optik lens ve reflektörler sayesinde 12-18-30-40 derece ışık açısı alternatifleri sunan ürün bu sayede istediğiniz noktada, istediğiniz yoğunlukta ışık elde etmenizi mümkün kılıyor.

Soğuk beyaz (6500K), ılık beyaz (3000K) ışık renklerinin yanı sıra farklı ihtiyaç ve talepler için beyaz (4000K) ışık rengi alternatifi de bulunduran MonoLED spot, 350-500-700mA olarak 3 farklı güç seçeneği sunuyor. Böylece yüksek LED verimi ve yüksek güçte sürücü özelliklerini bir araya getiren ürün, daha güçlü ışığa ihtiyaç duyulan mağazacılık/perakende gibi uygulamalar içinde öncelikli hale geliyor.

Vurgu aydınlatmasına ihtiyaç duyulan uygulamalarda 12-18-30-40 derece ışık açısı alternatifleriyle çözüm sunan MonoLED Spot, kullanılan lenslerin kalitesi ve yüksek verimi sayesinde LED’den elde edilen ışığın çok büyük bir kısmını istenilen alana yöneltebilmesini sağlıyor. Yüksek lumen/Watt değerine sahip LED’lerin kullanımıyla, metal halide lambanın sağladığı yüksek ışık seviyesine alternatif haline gelebilen ürün bu sayede aydınlatmadan elde edilebilecek enerji tasarrufunu da maksimize ediyor. Polimer reflektörlü alternatifler için 60 derece ışık açısı sunan MonoLED daha geniş bir alanda aydınlık istenen durumlar için çözüm sunuyor.

Estetik tasarımı ve teknolojik üstünlükleri ile benzerlerinden ayrılan MonoLED Spot, sunduğu yüksek kalite ve 3 yıl garanti güvencesi ile de benzerlerinden ayrılıyor.

Ürünlerle ilgili www.lamp83.com.tr adresinden daha fazla bilgi edinebilir ya da Kağıthane’deki Showroom ziyaret edilebilir.

Etiketler

Bir cevap yazın