modulyss® ECONYL ile Çevreci ve Şık Tasarımlı Karolar

Healty Seas® grubunun ilk hedefi, deniz yaşamının doğal dengesini devam ettirmek. Bu amaçla bir araya gelen grup katılımcıları, balıkçılar, balık çiftlikleri ve yerel kuruluşlar ile iş birliği yaparak okyanusların balık ağlarından arındırılması görevini üstleniyor.

Healty Seas® aynı zamanda toplanan balık ağlarından kurtulmak için ekonomik yöntemler üzerinde çalışarak sorumluluk alan bir topluluk. Toplanan balık ağları temizlenip, Nylon 6’ya dönüştürülüyor, diğer atık maddeler ile birleştirilerek ECONLY® iplik olarak kullanılabilen mamül haline getiriliyor.

modulyss® çevre koruma bilinci ile Healty Seas® grubunun bir üyesi olarak bütün süreçlerde aktif rol almakla birilikte, karo halıların üretiminde geri dönüştürülmüş içeriği %100’e kadar çıkan ECONYL iplikler ve hammaddeler kullanıyor.

2017 koleksiyonları içinde ECONYL iplikler kullanılarak üretilen karo halı serileri;

HANDCRAFT Serisi

Doğadan ilham alınarak tasarlanan Handcraft Collection ,Moss – Leaf – Willow olarak 3 seriden oluşuyor.

Bir arada veya ayrı ayrı kullanılabilen halılar arasında desen geçişleri sağlanıyor.

Sirkülasyon yoğunluğu yüksek ve akustik değerlerin önem kazandığı ortamlarda rahatlıkla tercih edilebilen

Handcraft Collection serilerinin yürüme konforu en üst seviyededir.

Millennium Nxtgen


Millennium Nxtgen ile ofis tasarımlarına yeni bir boyut kazandırmak mümkün. Millennium Nxtgen’i 9 uyumlu renk seçeneği ve Txture – Mxture koleksiyonu ile karıştırıp, eşleştirerek tasarımları eğlenceli hale getirmek mümkün.

Mxture


Txture – Mxture, seviyeli bukle halı koleksiyonları asimetrik ve düzensiz çizgileri ile ilgi çekici birleşimler olanağı sunuyor. Koleksiyonun benzersiz çok seviyeli yapısı sayesinde yüzeyde oluşan tasarım, geometrik desenler ile harmanlanıyor.

modulyss® karo halı koleksiyonları %100’e yakın geri dönüştürülebilir hammaddelerle üretilerek, zamansız tasarım anlayışı ile uzun ömürlü kullanım imkanı sunarak sürdürülebilir çevre politikalarını her aşamada destekliyor.

Detaylı bilgiye buradan ulaşılabilir.

____

Web
Instagram
Facebook
Linkedin

Etiketler

Bir cevap yazın