Moduleo Moods ile Var Olandan Fazlası

Moduleo® Moods tasarım çeşitliliği sunan yaratıcı bir stüdyo...

Triangles Luxury

Ahşap ve taş efektindeki LVT ve looselay PVC zemin kaplamalarını üçgen, altıgen, eşkenar dörtgen gibi farklı formlarda kullanarak 110’dan fazla eşsiz ve etkileyici tasarım yapma imkanı sunuyor. Klasik stilden retro tarza kadar uzanan geniş skalada kullanıcıların kendi özgün stilini yakalaması çok daha kolaylaşıyor.

Moduleo® Moods PVC zemin kaplamaları benzersiz üretim teknolojisi ile doğal ahşap ve taşta bulunan narin ve rastgele desenleri yüzeye taşıyarak, dayanıklılığı en iyi şekilde sunmak üzere tasarlandı. Ahşap ve taş yüzeylerdeki en ince dokuları dahi koruyarak yüzeyde doğala en yakın mükemmel görünüme olanak sağlıyor. Otel, mağaza, restoran, kafe gibi estetik ve konforun ön planda olduğu mekanlar için ideal kaliteyi sunan özel bir koleksiyon…

Moduleo® Moods’da hazır olarak kullanılabilen farklı formlar tasarım çeşitliliği sağladığı gibi, tasarımların daha az fire vererek, daha hızlı uygulanmasını sağlıyor.

Moduleo® Moods tasarım atölyesindeki hazır formatları Transform ve Impress serilerinin desen ve renkleri ile kombinleyerek yüzlerce farklı tasarım yapabilmek mümkün.

Moduleo® Moods tasarım atölyesi www.moduleomoods.com sitesinden ayrıntılı incelenebilir ve özgün tasarımlar oluşturulabilir.

Zeminlerinde Moduleo® LVT ve Moods serileri kullanılan Shaba Fitness Center projesi de www.unigen.com.tr adresinden incelenebilir.

W: www.unigen.com.tr

Sosyal medya hesapları;

Instagram
Facebook
Linkedin

Etiketler

Bir yanıt yazın