“Mimariye Hareket Getirdik”

Libart, projeye özgü çözümler geliştiren, içeri ile dışarı arasında köprü işlevi gören özel konfor alanları oluşturan, bir hareketli mimari sistemler üreticisi...

“İçerinin rahatlığı, dışarının ferahlığı” firmanın sloganı ve temel felsefesi. Firma doğanın sunduğu ferahlığı mekanlara taşıyarak daha da yaşanabilir kılmak istiyor.

Mimari gelişmelere ve tüketici beklentilerine paralel olarak geliştirilen yenilikçi tasarımlarla Libart konutlar, restoran ve kafeler, ticari yapılar ve endüstriyel tesisler için benzersiz çözümler sunuyor. Bu çözümlerden bazıları tamamen açılabilir havuz kapama sistemleri, gölge işlevi de gören ve istenildiğinde açılabilen özel veranda çözümleri, açılabilir çatı ışıklığı uygulamaları, fabrika içi temiz odaları veya sanayinin farklı gereksinimleri için tasarlanan özel hareketli performans odaları.

Türkiye’nin ilk Kinetik Mimari Çözüm Markası olarak çıktıılan yolda Libart, geride bıraktığı 20 yıla çok şey sığdırdı. Gelişen ürün gamı, özel ihtiyaçlar için geliştirilen tasarımlar, anahtar teslim uygulama çözümü, montaj dahil garanti uygulaması; artan satış rakamları ve yakalanan başarı çizgisi ile sektöre yön vermeye devam ediyor.

Bir Türk firması olan Libart; İstanbul, Amerika, Avustralya ve Hindistan’daki fabrikalarında üretilen sistemler ve dünyanın 22 farklı ülkesinde hayata geçirilen yenilikçi çözümler; binlerce müşterimiz için, güven, estetik ve konforun teminatı olarak yaşamaya devam ediyor.

Libart; size bir üründen çok daha fazlasını vererek hak ettiğiniz kaliteyi ve konforu sunuyor.

Antorman (Model: Freestanding – K)

İstanbul’da elit bir sitenin sosyal tesisleri için tasarlanan bu sistemin ölçüleri 20x38m. Motor opsiyonu kullanılan sistem sadece birkaç dakika içinde açılıp kapanabilme özelliğine sahip. Görüntü estetik ve kullanım rahatlığı sağlıyor.

Ve Restoran (Model: Giyotin)

Ataşehir’de bulunan restoran sahibi , pencere boşlukları için kullanışlı ve estetik görünüşlü bir çözüm arıyordu. Müşterinin talebi doğrultusunda, Libart Ar-Ge çalışmalarıyla yine bir ilke imza atarak ”Giyotin” pencereleri geliştirdi. Tam olarak dikey çalışan pencere sistemi motorlu ve uzaktan kumandalı…

Titanic (Model: Freestanding – E)

Antalya Belek mevkisinde bulunan otel için tasarlanan sistemler tamamıyla cam olup 12 ayrı bölümden oluşuyor. Otelin alışveriş merkezi, sosyal alanları ve bunlara giden bağlantı yollarının üst boşlukları istenildiği zaman tek bir tuşa basarak, birkaç dakikada açık bir alana çevrilebiliyor. Tamamen projeye özel tasarladığımız sistemler hem estetik hem de kullanış açısından büyük rahatlık sağlıyor.

W: www.libart.com

Etiketler

Bir cevap yazın