Mantolamada Standartların Ötesinde Yepyeni Bir Çözüm!

Yüzyılı aşkın tecrübesiyle uluslararası standartlarda yapı çözümleri sunan Weber, mantolamaya dair tüm ihtiyaçları tek pakette birleştiren; standartların ötesinde daha iyi ısı yalıtımı, yüksek dayanım ve kalıcı güzellik sağlayan weber maxitherm mantolama sistemini geliştirdi.

Weber maxitherm mantolama sistemini ayrıcalıklı kılan en önemli sistem bileşenlerinden weber.therm maxipower ısı yalıtım levhası, daha düşük ısı yalıtım katsayısına sahip ve standart karbon takviyeli EPS ısı yalıtım levhalarına göre aynı kalınlıkta %15‘ e varan daha iyi ısı yalıtımı sağlıyor. Bu sayede daha fazla tasarruf sağlayarak yapılan yatırımın geri dönüşü daha kısa sürede alınmış oluyor.

Weber maxitherm mantolama sisteminin ayrıcalıklı bileşenleri olan son kat kaplama malzemeleri; weber.tex plast Aquabalance ile cephede küf ve bakteri oluşumunun önüne geçerek binanın güzelliği uzun süre korunurken, weber. tex UV flex‘in yüksek UV dayanımı sayesinde dış cepheler solmaya karşı korunuyor, rengini ve parlaklığını uzun yıllar muhafaza ediyor.

Sistemi bir araya getiren yüksek standartlı tüm bileşenler, birbirleriyle uyum içinde çalışmaları sayesinde üstün ve uzun dönem performans sağlayarak cepheleri yıpratıcı dış etkenlere karşı koruyor ve uzun yıllar onarım gerektirmiyor.

W: www.weber.com.tr , www.webermantolama.com

Etiketler

Bir cevap yazın