Luxury Stone, Doğal Taş Seçenekleri ile Tarihi Yapıların Estetiğini Esas Alıyor

Luxury Stone, zengin mermer çeşitleri ve alternatif doğal taş seçenekleri ile projelerinde tarihi yapıların estetiği ve modern mimarinin fonksiyonelliğini esas alıyor.

Luxury Stone, Türkiye’de üretilen tüm doğal taş ürünleri ve çeşitli ülkelerden ithal edilen zengin ürün çeşitleri ile hayallerinizi projelendirip, en iyisini yapmak için hiçbir şeyden ödün vermeden istikrarlı bir şekilde çalışmalarına devam ediyor. Müşterilerinin ihtiyaçlarını en yüksek düzeyde karşılayacak kaliteli ürünler üretip, projelendirerek ve mükemmel servis vererek onların bağlılıklarını sürdürmekle birlikte yeni projelerde de yerini almaya devam ediyor.

Mutfak, Banyo Projeleri ve Uygulamaları:

Mutfak ve banyoların ihtiyacı olan tezgah, duvar ve zemin kaplamaları konusunda onlarca doğal taş ve renk alternatifi ile müşterilerin projelerini hazırlayıp uygulama hizmeti sunuyor.

Betonarme, Ahşap ve Çelik Yapılar Üzerine İç – Dış Duvar, Zemin ve Basamak Kaplamaları:

Betonarme yapıların dış cephelerini, uygun doğal taş ürünleriyle ve gerektiğinde farklı malzemelere uyumlu hale getirip doğal taş uygulama hizmeti veriyor. İç mekanlarda da, duvar, zemin, basamak ve farklı noktalarda zengin ürün yelpazesinden müşterilerin seçeceği doğal taş ürünlerinin uygulamalarını yapıyor.

Butik Projeler:

Konut, villa, otel, cafe & restoran, ofis ve bahçeler için özel projeler hazırlayıp, kullanıcının zevkini Luxury Stone’un uzmanlığı ile birleştirerek müşterilerin hayallerini tasarlıyor. Bu sayede görsellik, kalite ve lüks kavramlarının sınırlarını zorlamaya devam ediyor.

T/F: +90 212 293 56 88
M: info@luxurystone.com.tr
W: www.luxurystone.com.tr

Etiketler

Bir yanıt yazın