LITHOSS: Klasik Tasarımın Modern Yansıması

Tasarımları ile elektrik anahtarlarını, mekânın göz alıcı bir öğesi haline dönüştürmeyi başaran Belçikalı üretici Lithoss, özgün çözümler arayanlar tarafından özellikle tercih ediliyor.

Lithoss’un push-buton anahtar serisi; Select, Immix, Illume olarak 3 ana ürün gamında farklı tasarımlarla kullanıcının beğenisine sunuluyor. 24V, 250V bağlantı seçenekleri olan ürünler aynı zamanda KNX sistemlerle de kullanılıyor.

SELECT
Gelenekselliğinden taviz vermeden modernliği arayanlar için yaratıldı. Fırça darbeli paslanmaz çelik, cilalı krom, gerçek bronz ve fusain madenlerinden üretilen el yapımı ürünlerle Lithoss dizaynı kombine edilerek seçkin bir seri ortaya çıktı.

IMMIX
Imagine & Mix sloganının birleşiminden oluşmuş ve baştan sona kullanıcının tasarlayabileceği bir seri. IMMIX grubundaki ürünleri buton ve önyüzlerini birbiri ile kombinleyerek kullanıcıların kendi tasarımlarını yaratmaları ve özel RAL renk seçenekleri de dahil yaklaşık 50.000 kombinasyon yapmaları mümkün.

ILLUME
Teknolojiyi ve modern tasarımı bir arada kullanmak isteyenler için dizayn edildi. ILLUME’nin anahtar çerçevesinin dört yanından yayılan ışık, ürünün karanlıkta daha da çekici hale gelmesini sağlıyor. Görüntüsünün güzelliğine kapılıp karanlıkta yaşamayı tercih edenler olabilir.

LED Işık Rengiyle İlgili Seçenekler:

  • Açık beyaz,
  • Yoğun kırmızı,
  • Ilık amber,
  • Şimşek mavisi.

ILLUME’yi push-button olarak kullanmanın yanı sıra, anahtarların çerçevesini ve butonları kaldırıp Blind Plate’i ekleyerek atmosferi tamamen değiştirecek bir “Yönlendirme Işığı” da elde etmek mümkün.

 

A: Ş.Günaltay Cad. Yıldız Apt. No:176/6 34738 Erenköy, Kadıköy – İstanbul
T:  0216 408 16 00 
F: 0216 408 16 03
W: www.crealux.com.tr

Etiketler

Bir cevap yazın