Limit Tanımayan Kalite Standardı

Dünya üzerinde, zamana meydan okuyarak 100 yıllardır var olan yapılar vardır. 100 yılı aşkın süredir, Henkel Yapı Malzemeleri dünya üzerindeki milyonlarca yapı profesyoneline bugünün ve yarının ihtiyaçlarını karşılayan, inşaatlarda imalat hızını artırıp zamandan kazandıran ve maliyetleri düşüren güvenli ve dayanıklı çözümler sunuyor.

Profesyonel Çözümler ve Dayanıklı Yapılar için Teknik Uzmanlık

Zamanın yıkıcı etkisine karşı koyabilecek uzun ömürlü binalar için, en ince detayına kadar iyi tasarlanmış ve uygulanmış yapı çözümlerine ihtiyaç vardır. Henkel Yapı Malzemeleri, yapı endüstrisi uzmanlarına tüm bileşenlerinin uyumlu olması gibi eşsiz bir avantaj ile çok kapsamlı uygulama çözümleri sunuyor. Henkel, yüksek kaliteli ve birbiriyle uyumlu ürünleri ve sistemleri ile inşaat projelerinin güvenilir ve güvenli bir şekilde yapılmasını ve uzun ömürlü yüksek performansı garanti ediyor.


Burj Khalifa’da Henkel ürünleri tercih edildi.

Baştan Aşağıya Sürdürülebilirlik

Henkel Sürdürülebilirlik Felsefesi’nin temel hedefi daha fazlasını daha az ile başarmak ve gelecek 20 yılda verimliliği üç katına çıkarmak. Henkel’in yenilikçi teknolojileri ile su, elektrik gibi kaynak tüketiminin fazla olduğu düşük verimli geleneksel uygulamaların yerini daha az kaynak kullanan sürdürülebilir çözümler alıyor. Bu sayede Henkel, yapı endüstrisine ve hayata öncülük yapabiliyor.

Henkel Yapı Malzemeleri’nin ana markaları Ceresit ve Thomsit uzun yıllardır benzersiz kalitenin ve güvenilir, uzun süreli korumanın simgesi oldu.

Karo Seramik Uygulama

Yüzey hazırlığından, nem veya su sızdırmazlıktan çok çeşitli yüzeylere ve malzemelere karo seramik yapıştırma veya derz dolguya kadar her uygulamanın üstesinden gelen birbiriyle uyumlu bileşenler ile kolay uygulanabilen kapsamlı çözümler.

Zemin Tekniği

Yüzey hazırlığı ve tesviyesi ile beraber tekstil, ahşap ve esnek zemin kaplama malzemesi yapıştırma işinin tamamında hızlı uygulama ile doğru çözüm ve etkili sonuç garantisi.

Su Yalıtımı

En güvenilir teknik detay çözümleri ile yapının her alanında suyun herhangi bir halde nüfuz etmesini engelleyen yüksek verimli ve kalıcı uygulamalar.

Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri

Binaların enerji tüketimlerini optimize eden, ses ve nem nüfuzunu azaltan, yangın yalıtımı sağlayan ve cephe kaplamalarıyla binanın dış görünümüne estetik değer katan ETAG onaylı ileri teknolojili ve dayanıklı çözümler.

Harçlar & Tamamlayıcılar

Yeni inşaatlar ve renovasyon projeleri için katkılar ve inşaat yapıştırıcıları ile güçlendirilmiş, duvar harçları, tamir harçları ve özel harçlar.

PU Köpük ve Mastikler

Montaj, yalıtım ve yapıştırma uygulamaları için geliştirilmiş geniş Poliüretan Köpük ürün yelpazesi, binanın her yerinde sabitleme, sızdırmazlık, boşluk doldurma ve yapı malzemelerinin yapıştırılması gibi birçok görevde kullanılıyor.

 

A: Fatih Sultan Mehmet Mah. Poligon Cad. No: 8 Buyaka İki Sitesi C Blok Kat: 10-14 Tepeüstü, Ümraniye 
T: 0800 261 63 16 (Ücretsiz Tüketici Danışma Hattı)
W: www.henkel.com.tr

Etiketler

Bir yanıt yazın