Lider Parke Markası MEISTER, HannaHome ile Türkiye’de…

Kalite, dayanıklılık ve tasarım zenginliği ile dünyaca tanınan parke markası Meister, Türkiye’de ürünlerini HannaHome hizmet kalitesi ile sektörle buluşturacak.

Dekorasyon sektöründe duvar kağıdı, laminat parke ve halı kategorisinde seçkin markaları bünyesine katarak hızlı büyümesini sürdüren HannaHome, parke sektöründe 73 yıllık köklü bir geçmişe sahip dünyanın öncü Alman markası Meister ile distribütörlük anlaşması yaparak, markanın Türkiye’deki tek temsilcisi oldu.

Ürünlerini HannaHome hizmet ayrıcalığı ile dekorasyon ve yapı sektörü ile buluşturacak olan Meister, kendine özgü formlar ve dayanıklılık garantisinin yanı sıra yüzlerce farklı doku, renk seçenekleri ve tasarımları ile geniş bir lamine ve laminat ürün yelpazesine sahip. Ürünlerini dayanıklılık, güven ve yenilik üzerine inşa eden parke markası, üretim aşamasında kullandığı ağaç ve hammaddelerinde benzersiz ürün kalitesi, özgün tasarımları, %100 Alman üretimi parke seçenekleri ile zemin kaplamalarında en yüksek kaliteyi sunması ile tanınıyor.

Sağlıklı ve dayanıklı parke…
Kaliteli materyalleri çevreye zarar vermeyen hammaddelerle kusursuzca işleyen Meister’in tüm ürünlerinin orta katmanında kullanılan yüksek kalitede HDF, darbelere karşı dayanıklılığı artırırken, fazla ağaç kullanımının da önüne geçiliyor. Dünya Sağlık Örgütü tarafından, ürünlerinde hiçbir kanserojen madde içermediğinin ispatı olan Mavi Melek (Blue Angel) Sertifikası’na layık görülen Meister ürünleri, patentli Master Click Plus sistemi ile hızlı ve kolay monte edilme özelliğine sahip.

Farklı dekorasyon, stil ve estetik anlayışına sahip dünyaca ünlü markaları tüketicisiyle buluşturmayı başaran HannaHome, yıllara dayanan tecrübesi, yenilikçi ve geniş ürün yelpazesinin yanında çevre dostu anlayışıyla da dünyaca tanınan Meister ürünlerini bünyesine katarak yaşam alanlarımıza dokunmaya devam ediyor.

W: www.hannahome.com.tr

T: 0216 573 45 66

Etiketler

Bir yanıt yazın