Legend Sistemi İle Kusursuz Ses ve Isı Yalıtımı

Türkiye’nin öncü PVC üreticisi Egepen Deceuninck tarafından geliştirilen Legend Sistemi, ift Rosenheim Laboratuvarı tarafından test edildi. Sonuçlar, Legend Sistemi’nin ısı ve ses yalıtımında kusursuz olduğunu ortaya koydu.

Türkiye’nin öncü PVC markası Egepen Deceuninck tarafından geliştirilen Legend Sistemi, uluslararası arenada da kalitesini kanıtladı. 1966 yılında yalıtım sektöründe ürün kalitesini iyileştirmek amacıyla kurulan ve ürünleri araştıran, raporlandıran ve sertifikalandıran ift Rosenheim, Legend Sistemi’ni test etti. Sonuçlara göre, Legend ısı iletkenlik katsayısı, Uf; 0.92 W/m2K olarak belgelendi.

Testte bir doğramada, U pencere değerinin çalışması da IFT Rosenheim tarafından hesaplanarak raporlandı. Buna göre, Legend Sistemi’nin bir doğrama için U pencere değeri; 0.78 W/m2K olarak tespit edildi.

Sonuçlara göre 76 mm genişliğe, 5 odacıklı kanat yapısına sahip olan Legend Sistemi, Türkiye’deki en düşük ısı iletim katsayısına sahip ve en kullanışlı ürün olduğu kanıtlandı. Kusursuz ses ve ısı yalıtımı sağlayan Legend Sistemi, bu özelliklerinin yanı sıra, şık ve mimari tasarımları ile hem mekânların dekorasyonuna uyum sağlıyor hem de dayanıklı yapısıyla uzun yıllar kullanım imkânı sunuyor.

Sistem, teknik özelliklerinin yanı sıra mimari açıdan da farklı renk seçeneklerine sahip. Legend Sistemi’nin tasarım tescil başvuruları Türk Patent Enstitüsü’ne yapıldı.

A: Menemen Plastik İhtisas Organize Sanayi Bölgesi. 1. Cadde N:5 Menemen – İzmir
T: 0232 398 98 98
F: 0232 398 99 00
W: www.egepen.com.tr

Etiketler

Bir yanıt yazın