LED Alüminyum Etanj Serisi ile Verimli Çözümler

İkizler Aydınlatma LED Alüminyum Etanj serisi ile endüstriyel alanlarda kullanılmak üzere daha verimli ve çevreye duyarlı profesyonel çözümler sunuyor.

LED ışık kaynağı kullanılarak tasarlanan armatürler mevcut konvansiyonel muadillerine göre%90 ve üzeri verimliliği ile hem enerji tasarrufu sağlıyor hem de daha uzun ömürlü. Ampul değiştirmeye gerek kalınmaması nedeni ile bakım maliyetlerini de düşürüyor.

İkizler AR&GE ekibinin çalışmalarıyla tasarlanan üründe, LED ışık kaynağı özel yapıya sahip polikarbon difüzörü ile mümkün olan en verimli şekilde kullanıldı. Standart olarak 3 farklı boyda 60-90-120cm olarak tanıtılacak ürün, isteğe bağlı olarak özel ölçülerde de üretilebiliyor. Alüminyum gövde hem çevreye duyarlı, geri dönüşümü kolay bir malzeme olması hem de soğutucu özelliği sahibi taşıması nedeni ile tercih edildi. Kullanım alanının ışık ihtiyacı ile orantılı olarak farklı güç seçenekleri ile 100 lümen/Watt performansı ile tasarlanan armatürler, standartta 20W-40W aralığında tedarik edilebiliyor. Koruma sınıfı IP65 olarak üretilen armatürlerde değişik renk sıcaklıklarında ışık elde etmek mümkün.

Dimleme ve acil durum kit uygulaması yapılabilen armatürler, otopark, depo, üretim tesisleri, ıslak hacimler gibi alanlarda standart etanjlara oranla üstün özelliklere sahip bir ürün olarak avantaj sağlıyor.


__

A: Girne Mah. Irmak Sok. Küçükyalı İş Merkezi F Blok No: 72 F/18 Maltepe/ İstanbul
T: 0216 397 22 16 (pbx)
F: 0216 657 00 04
W: www.ikizlerlighting.com

Etiketler

Bir cevap yazın