Lamp 83 – Silverspot

EvoLED ailesinin en yeni üyesi Silverspot, tasarımı ve güçlü ışığı ile mekanlarına farklılık ve performans eklemek isteyenler için tasarlandı.

Silverspot, Color Edition, Carbon Edition ve Silver Edition versiyonlarında 9 farkı alternatifi ile alışılagelmiş tasarımlardan sıyrılmak isteyen kullanıcılar için yepyeni bir estetik görünüm ve çarpıcılık sunuyor.

Color Edition’da siyah, beyaz ve metalik gri renkler ve gövde üzerinde renk şeritlerinin kombinasyonları ile zenginlik sağlayan ürün, Silver Edition’da saten alüminyum gövdesi ve siyah renk şeridi ile farklılık yaratıyor.

Carbon Edition’da ise kendine has bir efekt sağlayan karbon film kaplamasını siyah, açık gri ve kırmızı renklerle birleştiren ürün tasarımındaki ikinci rengin kattığı zenginlik ile dekoratif bir öğe, mimari konseptin tamamlayıcı bir parçası haline geliyor.

LED modüllerin yenilikçi teknolojisini yüksek ışık gereken noktalara yönelten Silverspot, dünyanın en önde gelen 3 üretici firmanın modülünü seçebilme olanağı sunuyor.

LED modülün en büyük avantajı olan kullanım ömrünü tamamladığında değiştirilebiliyor oluşunu; “yüksek soğutma performansı”, “2 ayrı fan alternatifi” ve yüksek verimli “Power Reflektör Teknolojisi” ile birleştiren ürün yüksek ışık ihtiyacına mükemmel ve sorunsuz çözüm sunuyor.

50.000 saat (minimum) ömür ve 3 yıl garanti sunan Silverspot’ta gerektiğinde LED modül yenisiyle kolaylıkla değiştirilebiliyor. Üründe kullanılan elektronik ekipmanların ve diğer malzemelerin yüksek kalitesi Silverspot’u çok uzun yıllar kullanılır, benzersiz bir ürün haline getiriyor.

15-30-45 derece ışık açılarında reflektör alternatifleri sunan ürünün ön çerçevesinin ışık kırıcı özellikte tasarlanması sayesinde elde edilen görsel konfor maksimize ediliyor.

2700K ve 5600K aralığında 5 ayrı renk sıcaklığı alternatifi sunabilen Silverspot, tüm bu özellikleri ile her türlü uygulama ve beklenti için hatırı sayılır bir avantaj sağlıyor.

50.000 saat ömür sağlayacak elektronik kompanent, LED modülün yenilikçi avantajları, yüksek verimli reflektör ve fark yaratacak tasarımı bir araya getirdikleri yeni ürünleri Silverspot’u müşterilerin beğenisine sunuyorlar.

W: www.lamp83.com.tr

Etiketler

Bir cevap yazın