KTS Kayar/Toplanır Cam Sistem Uygulamaları

Çuhadaroğlu, 58 yıllık bilgi ve deneyimi ile Kayar/ Toplanır Sistem'i geliştirerek çözüm zenginliğine estetik, güvenlik ve şeffafl ık odaklı bir yenilik daha katıyor.

KTS Sistem, istenildiği zaman mekanın tamamen açılabilmesi ve kapatılabilmesini sağlıyor; bu sayede bankalar, mağazalar, restoranlar, kafeler, oteller, ofi s bölümleri, toplantı salonları gibi mekanlar genişlik ve rahatlığa kavuşuyor.

KTS Sistem ile yapılar dört mevsime uyumlu hale gelebiliyor. KTS sistemde yerde kılavuz veya herhangi bir eşik olmaması büyük bir avantaj sağlıyor. Kullanılan tüm malzemelerde kalitenin ön planda tutulması sayesinde sistemin kullanımı kolaylaşıyor ve ömrü uzuyor.

KTS, mekanları birbirinden ayırırken görsel olarak tamamının algılanmasını engellemiyor. Üstün güvenliğe sahip olması, ayırıcı panellerinin hareket ettirilmesi sırasında rahat ve sessiz çalışması da öne çıkan özelliklerinden.

Sistem, farklı mimari projelerde hem iç hem de dış uygulamalar için rahatlıkla kullanılabiliyor. KTS prestijli mekanlar için çağdaş çözümler sunuyor.

W: www.cuhadaroglu.com.tr 

Etiketler

Bir cevap yazın