Kiora: Düz çizgilerin şıklığı

Sieger Design, Duravit için ilk kez mutfak sektörüne girdi...

Duravit, seramik mutfak eviyesi serilerini genişletiyor

Duravit ile uzun ve başarılı bir ortaklık sürdüren Sieger Design, Duravit için ilk kez mutfak sektörüne girdi. Berrak, sade ve çok estetik bir yapısı olan Kiora mutfak eviyesi, seramik mutfak eviyeleri serilerinde klasikler arasına girmek için her şeye sahip.

Şık iskelet ve mimari nitelikler: Sieger Design

Sieger Design, üstün kalite ve benzersiz bir karakter demek… Bu anlayışla Sieger Design, mutfak eviyesine mimari nitelikler kazandıran sade ve düz çizgili tasarımlar hazırlıyor. Serinin süzülme yüzeyindeki hafif eğim özellikle dikkate değer… Mutfak eviyesinin etrafındaki 50 mm genişliğinde çerçeve içe doğru inceliyor. Eviye cömert boyutlarına rağmen, bulaşık yıkarken sıçramaları da önleyen ince ve zarif bir görünüme sahip.

Süzülme yüzeyindeki eğim, suyun tabak, çanak ve tencerelerden gidere süzülmesini sağlıyor.

Kiora mutfak eviyesi, yaşam alanının döşenmesinde çok işlevli bir çalışma alanı olarak gittikçe önem kazanıyor. Sieger Design ürünü olan Kiora’nın her tür mutfak ortamına uyum sağlayan berrak ve zarif bir görünümü var. Kiora, yüzeye monte edilen eviye ya da çalışma tezgahına yapılan ilavelerle temin edilebiliyor.

İster sağ, ister sol taraflı çanak olarak takılmış olsun, musluğun eksenel yapısı, taşkın ve kolayca çıkabilen atık kontrolü sayesinde, lavabo ters çevrilebilir özellikte. Ortaya yerleştirilmiş giderler, armatürler ve eviyenin ortasındaki atık kontrolü sayesinde dengeli bir görünüm elde ediliyor. Eviye genişlikleri ve süzülme yüzeyleri boy bakımından mükemmel bir uyum içinde. Dosdoğru ve konforlu özellikteki Kiora, ayrıca son derece de esnek. Geniş bir iç çanak ya da ilave bir küçük atık kabıyla, küçük-büyük çok sayıda mutfak işi için bol miktarda boş alan sunuyor.

Kiora…

Patentli özel seramik ve güzel renkler

Kiora; beyaz ve pergamon gibi klasik lavabo renklerine ek olarak kestane, mat antrasit ve siyah renkler seçenekleriyle de yaşama ve çalışma alanına zenginlik katıyor. Mutfak eviyesi, mutfakta en sık kullanılan objelerden biri. Çiziklere ve asitlere karşı çok dayanıklı olmanın yanında kolay temizlenebilir olmak zorunda. Bu nedenle Duravit DuraCeram’ı geliştirdi. Bu patentli seramik kütle, darbelere karşı oldukça dayanıklı ve zorlu mutfak koşullarına karşı sağlam.

www.duravit.com.tr

Etiketler

Bir cevap yazın