Kartlı Otel Kilitleri

Kale’nin Yeni Rozetli Serisi, küçük kart okuma bölmesi ile kapı yüzeylerinde küçük bir yer kaplıyor. Krom, saten, sarı renkleri ve farklı tasarımlardaki kol seçenekleri ile estetik bütünlük sunuyor.

Kale Rozetli Seri Kartlı Kilitler, uygulandığı mekânlara kontrol edilebilirlik ve yönetilebilirlik sunuyor. Bu kilit sistemi sayesinde, giriş-çıkış kayıtları kilidin hafızasından rapor olarak alınabiliyor. Pek çok üstün özelliğe sahip Rozetli Seri Kartlı Kilitler, 1000 adede kadar kaydı hafızasında tutuyor; kapı kapanmadığında sesli uyarı verebiliyor. Mifare teknolojisine sahip olan kopyalanamayan kartlar, 0.035 saniyeden daha az bir sürede okunabiliyor; kilitleriniz 1 saniye gibi kısa bir sürede açılabiliyor.

Kale Modern Seri Kartlı Otel Kilitleri, şık tasarımları, sarı, saten ve krom renk seçenekleri ile Türkiye’deki pek çok seçkin otelin tercih ettiği kilit sistemleri arasında yer alıyor.

Tüm haberleşmeler radyo sinyalleri sayesinde kilitlerin içindeki işlemcili elektronik boardlarla kablosuz yapılabiliyor. Bilgisayar programıyla kodlanan Mifare Yazılımlı kartlar içerdiği bilgilerle kapıların açılmasını ya da açılmamasını sağlıyor. Bu sistem ile binlerce odaya kadar bir kilit yönetim sistemi kurulabiliyor.

Etiketler

1 Yorum

  • serdar-ozsoy says:

    Firmanın Rozetli ürünü gerçekten çok şık olmuş özellikle mimari projeler de tasarıma uyan kol bulmak çok zordu bu üründe farklı kol seçenekleri sunulması istenildiğinde kendi kolumuzun sisteme entegre edilebilmesi çok güzel bir çözüm olmuş KALE Ailesine yeni ürünleri için teşekkür ederim

Bir cevap yazın