Kapıdan Daha Fazlası

Günlük 1000 kapı üretim kapasitesi, yüzlerce renk ve model seçeneği ile AGT Kapı tüm yaşam alanlarını güzelleştiriyor. Son teknoloji ile üretilen, 4 katmanlı ahşap kapıların etkili renkleri, üstün kalitesi ve sağlamlığı dışında özel ölçü ve model taleplerini karşılayabilecek esnek üretim özellikleri sayesinde hayallerdeki tüm kapılar açılıyor.

300’den fazla renk-ölçü kombinasyonu ile 4 katmanlı yüzey çizilme direncinin ayrıcalığını yaşatan AGT kapı yüksek kapasiteli seri üretimle işe hız katıyor.

AGT kapı koleksiyonu, kompozit kasaları ile ıslak hacimlerde, laminat kapı alternatifleriyle toplu mekanlarda kolay kullanım imkanı sağlarken, özenle tasarlanmış modelleri ile kullanıcıların mekanla olan bağını vazgeçilmez kılıyor.

Güncel modayı yakından takip eden AGT, tasarıma verdiği önemle ürün gamını her geçen gün geliştiriyor. AGT, Şule Koç tasarımı olan BLOCK kapıyı tüketicilerle buluşturarak kapı anlayışına farklı bir bakış açısı getiriyor.

Teknik Özellikler

  • Q Mark sertifikası ile güvence,
  • 30–60 dakika yangına ve dumana dayanım,
  • 1 milyon döngü test kanıtıyla sunulan sağlam dayanıklılık,
  • IFC, Warrington ve Chiltren Fire laboratuarlarından test sonuçları,
  • FSC Orman Koruma Zinciri Sertifikalı çevre dostu kapı kanatları,
  • Üstün akustik yalıtım performansı,
  • Monoblok yangına dayanımlı kapı paneli,
  • Yangına dayanımlı herhangi bir cila, boya, kaplama gibi farklı bir uygulama gerektirmeyen yapı.

 

AGT kapılar ile her bir modeline uyum sağlayacak AGT Süpürgelik koleksiyonu birbirlerini şıklıkla tamamlayacaklar.

Özgün projeler için yüksek memnuniyet seviyesinde hizmet veren AGT, seçilen kapılar için tercihe göre süpürgelik üretim imkanı da sağlıyor. AGT’nin Kapı ve Süpürgelik ürünleri, en iyi sonuçları elde edilmesi için dizayn edildi.

Artık ahşabın doğallığı ve AGT’nin kalitesiyle taçlandırdığınız mekanlar göz kamaştıracak. Projeleriniz, AGT’nin size özel koleksiyonlarıyla en ince ayrıntısına kadar tutkunuzun eseri olacak.

 

İstanbul Ofis:
A: Tekstilkent Koza Plaza B Blok Kat 9 D.34-35
T: 0212 670 42 50

Merkez:
A: Organize Sanayi Bölgesi Akdeniz Bulvarı – Antalya
T: 0242 249 17 17
W: www.agt.com.tr

Etiketler

Bir cevap yazın