Kapıdan Daha Fazlası

Günlük 1000 kapı üretim kapasitesi, yüzlerce renk ve model seçeneği ile AGT Kapı tüm yaşam alanlarını güzelleştiriyor. Son teknoloji ile üretilen, 4 katmanlı ahşap kapıların etkili renkleri, üstün kalitesi ve sağlamlığı dışında özel ölçü ve model taleplerini karşılayabilecek esnek üretim özellikleri sayesinde hayallerdeki tüm kapılar açılıyor.

300’den fazla renk-ölçü kombinasyonu ile 4 katmanlı yüzey çizilme direncinin ayrıcalığını yaşatan AGT kapı yüksek kapasiteli seri üretimle işe hız katıyor.

AGT kapı koleksiyonu, kompozit kasaları ile ıslak hacimlerde, laminat kapı alternatifleriyle toplu mekanlarda kolay kullanım imkanı sağlarken, özenle tasarlanmış modelleri ile kullanıcıların mekanla olan bağını vazgeçilmez kılıyor.

Güncel modayı yakından takip eden AGT, tasarıma verdiği önemle ürün gamını her geçen gün geliştiriyor. AGT, Şule Koç tasarımı olan BLOCK kapıyı tüketicilerle buluşturarak kapı anlayışına farklı bir bakış açısı getiriyor.

Teknik özellikleri kadar dizaynıyla da dikkat çeken BLOCK, üstün yalıtım performansına sahip BLOCK geniş asimetrik pervazıyla; kapının etrafında konumlanan alarm, dijital anahtar, entegre aydınlatma, isimlik gibi elemanlar için uygulama kolaylığı sağlıyor.

Yangına dayanımlı, otel ve rezidans kapısına yeni bir soluk getiren BLOCK kapı, uluslararası test kanıtlarına sahip Halspan kapı setleri kullanılarak AGT tarafından tasarlanıp üretiliyor. Özel bileşenleri sayesinde yangın ve dumanı 30-60 dakikaya kadar dışarıda tutuyor.

Teknik Özellikler

  • Q Mark sertifikası ile güvence,
  • 30–60 dakika yangına ve dumana dayanım,
  • 1 milyon döngü test kanıtıyla sunulan sağlam dayanıklılık,
  • IFC, Warrington ve Chiltren Fire laboratuarlarından test sonuçları,
  • FSC Orman Koruma Zinciri Sertifikalı çevre dostu kapı kanatları,
  • Üstün akustik yalıtım performansı,
  • Monoblok yangına dayanımlı kapı paneli,
  • Yangına dayanımlı herhangi bir cila, boya, kaplama gibi farklı bir uygulama gerektirmeyen yapı.

 

www.agt.com.tr

Etiketler

Bir yanıt yazın