Kalebodur’dan Yeni Kalesinterflex Legno Serisi

Kalebodur, doğadan aldığı ilhamı kusursuz bir biçimde yaşam alanlarına yansıtmaya devam ediyor. 1000x3000 mm, 3 mm inceliğiyle Türkiye'nin en büyük ve en ince porselen karosu olan Kalesinterflex yeni Legno Serisi, ahşap dokusunu dış cephelere maksimum performansla taşıyor.

Kalesinterflex yeni Legno Serisi, isteğe göre projelere özel ebatlarda üretilebiliyor. Mimari tasarımlara ve inşaat teknolojilerine yeni bir bakış kazandıran Kalesinterflex, yeni fikirlerin uygulanmasına ve modern yaşam alanları yaratılmasına imkan sağlıyor.


Ağırlık: Bir Kalesinterflex levha yaklaşık 21 kg (7kg/m2) ağırlığında.Esneklik: 1000x3000x4 mm ebadındaki Kalesinterflex Fit levhanın dışbükey esneklik yarıçapı 5.5 m.
Ateşe Dayanıklılık: Kalesinterflex ateşe tamamen dayanıklı, alev almaz ve yanmaz nitelikte.
Kimyasallara Dayanıklılık: Kalesinterflex yüzeyindeki koruyucu sır tabakası ve porselen yapısı sayesinde en güçlü kimyasallara (asit ve bazlar) karşı dayanıklı.
Kesme: Kalesinterflex, standart cam ve seramik kesicileri ve bilgisayar kontrollü otomatik kesme ve delme makineleri ile istenen boyutlarda kesilebiliyor.
Delme: Kalesinterflex, cam ya da benzer malzemeler için kullanılan alet ve matkaplar ile delinebileceği gibi diğer bilinen otomatik aletlerle de delinebiliyor.
Temizleme: Kalesinterflex’in düzgün yüzeyi kir tutmayan bir yapıya sahip. Gerektiği takdirde su ve bilinen temizlik ürünleri ile kolayca temizlenebiliyor, leke tutmuyor.
Çevre Dostu: Çevreye duyarlı bir teknoloji ile üretilen Kalesinterflex, Ecospecifier belgesine sahip. Geleneksel seramik üretim süreçleriyle karşılaştırıldığında gaz ve toz emisyonu 20 kat, CO2 emisyonu ise 1000 kat daha az. 

Çevreye duyarlı üretim teknolojisi, eskimeyen yüzey yapısı, sıfıra yakın su emme değeri ve fotokatalitik yüzeyi ile kendi kendini temizleme özelliğiyle Kalesinterflex Legno Serisi, muadil ebatlı ürünler içerisinde en sağlam ve uzun vadeli kullanılan ürün olma iddiasını koruyor.

W: www.kale.com.tr

Etiketler

Bir cevap yazın