Kalebodur – Kalesinterflex

Kalebodur, doğadan aldığı ilhamı yaşam alanlarına yansıtmaya devam ediyor.

1.000 x 3.000 mm boyutlarında, 3 mm kalınlığında porselen seramik levha olarak üretilen Kalesinterflex, dijital üretim teknolojisi ile gerçeğe çok yakın ahşap ve doğal taş dokularını büyük ebatta maksimum performansla %100 porselen olarak seramiğe taşıyor. Kalesinterflex isteğe göre projeye en uygun özel ebatlarda üretilebiliyor. Mimari tasarımlara ve inşaat teknolojilerine yeni bir bakış kazandıran Kalesinterflex, yeni fikirlerin uygulanmasına ve modern yaşam alanları yaratılmasına imkan sağlıyor.


Legno Medium

Natural Stone – Brera Creme

Çevreye duyarlı üretim teknolojisi, eskimeyen yüzey yapısı, sıfıra yakın su emme değeri ve fotokatalitik yüzeyi sayesinde kendi kendini temizleme özelliğine sahip olan Kalesinterflex, muadil ebatlı ürünler içerisinde en sağlam ve uzun vadeli kullanılan ürün olma iddiasına sahip.

Hafiflik

Kalesinterflex yaklaşık 7 kg/m² ağırlığı ile benzeri porselen seramiklerin 1/3’ü ağırlığı kadar. Binanın ölü yüklerini azaltarak sismik hareketlere karşı dayanımını arttırıyor.

Fotokatalitik, Kendi Kendini Temizleme

Kalesinterflex, nano-kompozit yüzey özelliği sayesinde fotokatalitik özelliğe sahip. Leke tutmuyor, yağmur ve güneş ışığı sayesinde lekeler temizleniyor.

Su ve Yağ İtici

Kalesinterflex, yüzeyindeki koruyucu tabaka sayesinde dış yüzeyi su ve yağ itici özellikte. Ayrıca porselen yapısı sayesinde en güçlü kimyasallara karşı dayanıklı.

Antibakteriyel

Hem iç mekanı hem de dış mekanları bakterilerden koruyor. Hijyenik, bakterilere, küfe ve mantara karşı dayanıklı. Kalesinterflex antibakteriyel ürün güvencesi Tübitak tarafından onaylı.

Antigrafiti

Boya kalemi, keçeli kalem ve tahta kalemi yazıları kolayca silinip temizleniyor.

Renk ve Desen Zenginliği

Kalesinterflex, mat ve parlak yüzeylerde 18 düz renk ve dijital üretim teknolojisi ile doğadan ilham alan çok sayıda desen alternatifi sunuyor.

Solmaz

Dış yüzeyi güneş ışınları ve zararlı gazlardan etkilenmiyor, rengini daima koruyor ve solmuyor. Güneş ışınlarından etkilenmiyor.

Çevre Dostu

Çevreye duyarlı bir teknoloji ile üretildi.  Üretimindeki gaz emisyonu 20 kat, CO² emisyonu 1.000 kat daha az.

 

A: Büyükdere Cad. Kaleseramik Binası 4.Levent, İstanbul
T: 0212 371 52 53
W:
 www.kale.com.tr

Etiketler

Bir cevap yazın