Kale Vizyon ile Sanal Gerçeklik Uygulaması

Kale, teknolojik uygulamalarıyla dijital mağazacılığı başlatıyor.

Kaleseramik; inovatif ve tasarım odaklı ürünleri ile trendleri belirlemeye devam ederken, tüketicinin hayatını kolaylaştıran teknolojik uygulamalarıyla dijital mağazacılık devrini başlatıyor.

Firma, banyoyu tasarlama olanağı veren “Kale 360” uygulamasından sonra, sektörde ilk kez hayata geçirdiği sanal gerçeklik teknolojisi ile, hayallerdeki banyoyu kullanıcıların gözünün önüne getirerek banyoyu satın almadan önce deneyimlemelerini sağlıyor.

Kullanıcı, banyosunu değiştirmek istediğinde nasıl bir sonuç elde edeceğine dair belirsizliklerle dolu bir süreçten geçerken, bu dijital dönüşümle, süreci daha eğlenceli, daha keyifli ve banyolarının neye dönüşeceğinden emin olarak geçiriyor.

1000 metrekarelik alanı 2 metrekareye sığdırarak mağazaları kullanıcıların ayağına getiren yeni “Kale Vizyon” teknolojisiyle, kullanıcıların son derece etkili olduğu bir alan yaratılıyor.

“Banyonuza dair bir karar vermeden önce gelin sanal gerçeklik gözlüğünden bakın” sloganıyla yola çıkan firma, kullanıcıların beğendikleri ürünleri, kendi banyolarındaki yerleşimiyle, gerçek mekan derinliğinde ve canlılığında deneyimlemelerini, nasıl bir banyoya sahip olacaklarından emin olmalarını sağlıyor.

Oculus gözlüğü ile kullanıcıların adeta içinde dolaştığı, mekanların her yerini rahatlıkla görüp inceleyebildiği “Kale Vizyon” uygulaması, çok yakın bir zamanda tüm Kale mağazalarında kullanıma sunuluyor olacak.

Detaylı bilgiye buradan ulaşılabilir.

Etiketler

Bir cevap yazın