İspanyol Aparici “Land Porcelanico” Markası Global Group ile Türkiye’de

Dünya genelinde yer alan mimarlar, tasarımcılar ve iç mimarlar için referans markası olan İspanyol Aparici Grubu'nun yeni üretimi "Land Porcelanico" markası artık Global Group ile Türkiye'deki dış cephe ve zeminlerde mimar ve iç mimarların ihtiyaçlarını karşılıyor.

”Land Porcelanico” LEED Sertifikası’nda Puan Kazandırıyor

Çevresel gelişime üst düzeyde katkı sağlamak için çevreci teknikleri ve uygulamaları içeren sistemleri kullanan Land Porcelanico 1.000.000 m2 olan üretim tesisi ve yıllık üretim kapasitesiyle sektördeki önemli üretim tesislerine sahip olmasıyla biliniyor.

Binalar ”Ahşap Görüntülü Taşlarla” Giydirilecek

Ahşap malzemelerin ihtiyaç duyduğu bakım ve onarım masrafını ortadan kaldıran İspanyol Aparici firmasının ürettiği LAND markası 90×90 – 60×120 ebatlarıyla hem iç, hem dış cephelere ahşap sıcaklığı veren porselen seramik olma özelliğinde. Tasarımda farklılık yaratmak isteyenlerin markası olan Land Porcelanico alternatif renk seçenekleri ile de binalara doğallık katıyor.

Parke Desen “Taş Zeminler” Son Teknoloji İle Türkiye’de

İspanyol Land Porcelanico markasının üretmiş olduğu parke desen zemin kaplamaları 60×120 ebatları ile iç ve dış zeminlerde kullanılmakta. Görselliğinin yanında kaymazlık özelliği de bulunan zeminler mekanlara şıklık ve hareket kazandırmakta.

Referanslar

Mercedes Benz, BMW, Porsche, Versace, Carrefour, Novotel, Ibis Hotel, Land Porcelanico ürünlerini tercih eden markalar olup, diğer referanslar için tıklayınız

W: www.globalparking.com.tr

Etiketler

Bir yanıt yazın