Işıklar’ın Bahçelere Kattığı Doğal Güzellik

Işıklar Tuğla, 1300'den fazla ürün çeşidiyle kullanıcılarına oldukça geniş bir skalada hizmet sunuyor.

Yapı sektörü profesyonelleri yanı sıra, özel yapılarda, bahçelerde ve diğer mekanlarda kullanılmak üzere; farklı dokuları, uygulama alanları ve estetik görünümü sayesinde modern mimaride yenilikçi yapısını devam ettiriyor.

Pres Tuğla

İç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilen normal pres tuğlalar, farklı renk ve doku çeşitliliklerine sahipler. Pres tuğla ürün grubunda harpuştalar bulunuyor. Ürün bu özelliğiyle bahçe duvarlarının vazgeçilmez profil malzemesi haline geliyor.

İnce Kaplama Tuğla (12 mm)

Homojen bir yüzey dokusuna sahip ürün eski yapılar veya mekanlara farklı görünüm kazandırmak için tercih ediliyor. Tekstürlerindeki her stil ve her anlayışa uygun çözümler sunuyor. İnce kaplama tuğlalar 12 mm kalınlığı sayesinde, bahçe ve duvar gibi alanlarda kolaylıkla uygulanabiliyor.

Taban Tuğla

Yüksek basınç dayanımı ve düşük su emme oranına sahip ürün olumsuz hava şartlarından etkilenmediği için, yaya ve taşıt yollarında kullanıldığı gibi, özel projelerde de zemin kaplama malzemesi olarak sıkça tercih ediliyor.

Cotto

Yüzey kaymazlığı sayesinde havuz kenarlarında, basamaklarda, cephelerde oldukça sık kullanılan ürün estetik kullanıma olanak sağladığından modern mimaride tercih ediliyor.

 

A: Orhanveli Kanık Cad. Yakut Sok. Eryılmaz Plaza 34810, Kavacık-İstanbul
T: 0216 537 00 00
F: 0216 537 03 70
W: www.isiklartugla.com.tr

Etiketler

Bir cevap yazın