Işıklar’dan Amasra ve Padova Kiremit

Nitelikli yapı malzemelerini kullanarak kalite düzeyini istikrarlı bir şekilde devam ettirmeyi planlayan Işıklar'ın inşaat sektörüne getirdiği yeniliklerden bir yenisi de Amasra ve Padova Kiremit.

Amasra Kiremit

Yüksek kalite ile üretilen Amasra Kiremit, yeni mimari taleplere hem orijinal hem de estetik duruşu ile tam uyumlu. Ergonomik yapısı ile mimari yapılara yaratıcı çözümler sunan Amasra Kiremit m2‘de sadece 10 adet kullanılıyor. Amasra Kiremit geleneksel alaturka kiremitinin estetik etkisini yaratacak şekilde tasarlanmış olup büyük ve modern kiremitlerin yerleştirtilmesinde olan her türlü emniyet ve kolaylığa sahip.

Nihai tüketicilerin ihtiyaç duyduğu her türlü inşaat malzemelerini üstün kalite ve son teknoloji sistemleri ile üreten Işıklar, tüketicilerine çatı sistemleri ürünlerinden Amasra Kiremit ile ömür boyu garanti olanağı sunuyor.

Amasra Kiremitleri Ürün Özellikleri

Boyutlar: 48X31 cm
Metrekare bazinda adet: 10adet/m2
Su geçirmezlik: >20 saat (EN 539-1:2005)
Dona dayanıklık: 150 döngü (EN 539-2:2006)
Ağırlık/ adet: 4,500Kgr
Kiremit montajı çıta arası mesafe: 38,0-40,0 cm

PADOVA Kiremit

Işıklar’ın gözde ürünlerinden PADOVA kiremit, net çizgileri ve farklı tasarımı ile ilk etapta nihai tüketicilerin dikkatini çekmeyi başarıyor. Avrupa’nın teknoloji tesisleri ile kalite standartlarında hammadde ve malzemeleriyle üretimi yapılıyor. PADOVA kiremitleri m2’de 10 adet kullanılıyor. Bu sayede PADOVA, Türkiye’de satılan en büyük kil kiremiti haline geliyor.

Yüksek kalite düzeyini kararlı bir şekilde koruyan PADOVA, alanında birinci sınıf olduğunu her yıl düzenlenen ‘Yılın Çatı Kaplama Malzemeleri Ödülü’ne sahip olarak kanıtlıyor.

Tüketicilere ömür boyu garanti sağlayan PADOVA Kiremit, sınırsız renk seçenekleri, sınırlı yüzey kaplama alternatifleri ve dalga hissi veren tasarımı ile çatı uygulamalarında profesyonellere üstün çözüm sağlıyor.

PADOVA Kiremitleri Ürün Özellikleri:

Boyutlar : 48X31 cm
Metrekare bazında adet: 10adet/m2
Su geçirmezlik: >20 saat (EN 539-1:2005)
Dona dayanıklık: 150 döngü (EN 539-2:2006)
Ağırlık/adet: 4,300Kgr
Kiremit montajı çıta arası mesafe: 38,5-40,5 cm

www.isiklartugla.com.tr

Etiketler

Bir cevap yazın